У мережі «ОККО» товари пакуватимуть в органічні поліетиленові пакети
07.09.2015

У мережі «ОККО» товари пакуватимуть в органічні поліетиленові пакети

У вересні мережа АЗК «ОККО» повністю перейшла на використання у своїх магазинах поліетиленових пакетів, які швидко розкладаються у природі. Якщо період розпаду традиційного пластикового пакету становить кілька століть, то органічний пакет у біосередовищі розкладатиметься упродовж 3-4 місяців.

До складу поліетилену, з якого виготовляють органічні пакети, входить каталізатор, який прискорює розпад матеріалу під впливом природних чинників – світла, вологи, температур, мікроорганізмів. Він не токсичний, не містить абразивних елементів і не є шкідливим для людини та навколишнього середовища.

Зараз серед пакувальних матеріалів, які продаються на АЗК «ОККО», 95% припадає на поліетиленові пакети, а тільки 5% - на паперові пакети й екоторби.  «Українське суспільство звикло до широкого застосування поліетиленових виробів у побуті й одномоментно відмовитися від них нереально. Але ми можемо принаймні перейти на використання таких матеріалів, які не чинять істотного негативного впливу на екологію», - каже менеджер зі сталого розвитку мережі «ОККО» Ірина Миронова.

Мережа «ОККО», притримуючись принципів глобальної ініціативи Go green, постійно вживає заходів, спрямованих на те, щоб зменшити засмічування пластиком навколишнього середовища. У 2014 році у компанії зібрано й відправлено на повторну переробку 1082 кілограми використаного пластику. На АЗК «ОККО» у Закарпатській, Івано-Франківській і Запорізькій областях уже  встановлено 24 контейнери для збору використаних ПЕТ-пляшок.

Поділитись