У мережі «ОККО» запрацювали 6 нових газових модулів
03.03.2017

У мережі «ОККО» запрацювали 6 нових газових модулів

Упродовж лютого на АЗК мережі «ОККО» введено в експлуатацію ще 6 нових газових модулів. Таким чином станом на початок березня вже на 218 комплексах водії можуть заправити своє авто газом. Враховуючи високий попит на це пальне, «ОККО» продовжує нарощувати його реалізацію та розвивати LPG-інфраструктуру.

Одразу три нових газових модулі запрацювали в лютому в Херсонській області – у Новій Каховці (вул. Соборна, 28), Бериславі (вул. 4-ї Гвардiйської мехбригади, 26), а також у селі Петропавлівка Каховського району. Крім того LPG-модулі з’явилися й на АЗК «ОККО» у Києві (вул. Кiровоградська, 21-Б), у селі Сокільники поблизу Львова (вул. Г. Сковороди, 22) і на автошляху Київ-Харкiв-Довжанський (333 км + 350м). 

Як повідомлялося раніше, упродовж 2016 року в мережі «ОККО» розпочали роботу 50 нових газових модулів на території діючих чи новозбудованих АЗК, а також 3 автономних газозаправних станції. За результатами першого в Україні дослідження якості скрапленого газу на АЗС, яке наприкінці минулого року провів Інститут споживчих експертиз у  партнерстві з інспекційною компанією «Інспекторат Україна», саме автогаз від «ОККО»  продемонстрував найкращі показники за більшістю нормативних параметрів і точністю наливу.

Поділитись