У мережі «ОККО» запрацював 230-ий газовий модуль
18.08.2017

У мережі «ОККО» запрацював 230-ий газовий модуль

Мережа «ОККО» продовжує активно встановлювати LPG-модулі на своїх АЗК. Сьогодні заправитися газом можна уже на 230 комплексах «ОККО». Улітку нові газові модулі запрацювали  в Харкові, Кропивницькому, Одеській  та  Львівській областях.

Зокрема, у липні одночасно два LPG-модулі були введені в експлуатацію у Харкові  - на  вул. Дерев'янка, 23-А,  і на проспекті Григоренка, 10/14. У Кропивницькому автогаз тепер  продається на АЗК «ОККО» за такими адресами: вул. Короленка, 137 і проспект Винниченка,1-Б. В Одесі додатковий газовий модуль встановлено на АЗК, що на вулиці Балкiвській, 115. Ще один відкрито у селі Малодолинське між Одесою та Чорноморськом. У Львівській області новий LPG-модуль встановлено на автодорозі «Турка-Трускавець-Дрогобич-Пiсочне» у селі Почаєвичі.

Активний розвиток інфраструктури для заправки скрапленим газом є одним з головних бізнес-пріоритетів мережі «ОККО» в останні роки. У 2016 році компанія інвестувала у цей напрямок близько 10 мільйонів USD. Аналогічні обсяги інвестицій передбачені й на поточний рік. Мережа «ОККО» розраховує, що до кінця 2017-го буде реалізовувати автогаз приблизно на 250 АЗК у всіх регіонах України.

Поділитись