«У нас немає іншого виходу, як консолідувати всі сили у суспільстві» – Віталій Антонов
09.12.2008

«У нас немає іншого виходу, як консолідувати всі сили у суспільстві» – Віталій Антонов

Вчора у Львові відбулося урочисте засідання міської  ради з нагоди Дня місцевого самоврядування. Участь в урочистостях, зокрема, взяли міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської ОДА Микола Кміть, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, мер Львова 1990-1994 років Василь Шпіцер, начальник львівського обласного управління МВС генерал-лейтенант Василь Пісний, начальник СБУ у Львівській області Анатолій Матіос. З вітальним словом до представників місцевого самоврядування звернувся голова наглядової ради "Концерну Галнафтогаз" Віталій Антонов,

«У нас немає іншого виходу, як консолідувати усі сили в суспільстві для виходу з кризи. Саме місцеве самоврядування може згуртувати людей. І, як на мене, акцент потрібно ставити не на політичних розбіжностях, а на ідеї економічному розвитку регіону», – зазначив Віталій Антонов. Торкаючись питань нинішньої економічної ситуації у світі та в Україні, Віталій Антонов зазначив, – «Уникнути сьогоднішньої  кризи неможливо, однак її удар можна пом’якшити. Для цього треба стимулювати внутрішнє виробництво в державі, зокрема, підтримкою дрібного власника, бо саме він є основою здорового ринкового суспільства. У нас є такий потенціал. За 40 з лишком років радянської влади у нас в Галичині не вбили підприємницького духу», – зазначив Віталій Антонов.

Торкаючись питання необхідності реформ в Україні, Віталій Борисович зазначив, – «Я вважаю, що зараз в Україні необхідно максимально швидко і ефективно реформувати податкове законодавство. Сьогодні українську систему оподаткування складають понад 90 видів різних податків та зборів. Податки повинні бути прості і зрозумілі пересічному підприємцю та громадянину і їх  мають сплачувати всі. Одночасно має відбутись суттєве пониження ставок оподаткування і реальне зменшення податкового тиску на бізнес та суспільство. Це допоможе максимально вивести з тіні необліковані обороти і задіяти їх в консолідованому обороті держави, це дасть зовсім інші показники росту ВВП, іншу статистику соціології, кардикально покращить керованість державою. Плюс, дасть змогу позбутись системної корупції в суспільстві. А найголовніше – створить серйозні, базові умови для народження середнього класу, розверне державу лицем до дрібного власника, бо саме він є її опорою і фундаментом. Тут насправді криється величезний резерв нашого суспільства та економіки. Але щоб його задіяти, знову ж таки потрібно провести радикальні реформи», – наголосив Віталій Антонов.

Поділитись