У Новоолександрівці відкрито 24-й та 25-й ресторани «A la minute»
07.04.2011

У Новоолександрівці відкрито 24-й та 25-й ресторани «A la minute»

Мережа ресторанів швидкого обслуговування «A la minute» розширилася до 25 закладів. Чергові два ресторани запрацювали на дзеркальних АЗК «ОККО» у с. Новоолександрівка Дніпропетровської області (на 417-ому кілометрі автотраси Бориспіль–Дніпропетровськ–Запоріжжя). При АЗК працює туалет для людей з особливими потребами, батьки, що подорожують з маленькими дітьми, зможуть також скористатися пеленальним столиком та дитячим кріселком для годування. Найближчим часом меню ресторанів «A la minute» поповниться новими сезонними стравами, а, незважаючи на пору року, в мережі постійно діє дитяче меню.

Сподіваємося, що традиційно вишукане меню та приємний сервіс в «A la minute» стануть до вподоби мандрівникам на Дніпропетровщині.

Усього мережа «A la minute» налічує 25 ресторанів, з них 24 розташовані на автозаправних комплексах «ОККО», ще один – у головному офісі «Концерну Галнафтогаз» у Львові на вул. Героїв УПА, 72.

Відкриття ще двох ресторанів на дзеркальних новозбудованих АЗК у с. Іванкові (поблизу Києва) заплановане вже на 20 квітня!

Вітаємо наших колег з ТОВ «Террін» з розширенням мережі!

Поділитись