У програми Fishka нові партнери – стильні годинники, автосервіси й автотовари
18.05.2017

У програми Fishka нові партнери – стильні годинники, автосервіси й автотовари

Програма винагород Fishka, учасниками якої вже є понад 3,5 мільйона українців, відтепер пропонує ще більше можливостей для вигідних покупок та позитивних емоцій. Партнерами програми стали 4 нових бізнеси – це мережа годинникових магазинів «Дека», спеціалізований онлайн-проект у сфері автосервісу CarBook, великий імпортер та продавець автозапчастин «Еліт-Україна» і мережа з продажу й обслуговування автомобільних акумуляторів «АКБ Плюс». Скориставшись послугами цих компаній, кожен власник картки Fishka зможе суттєво поповнити суму балів на своєму рахунку та потім вигідно обміняти їх на приємні подарунки. Адже зараз нові партнери пропонують особливо привабливі умови нарахування балів учасникам програми.

Зокрема, до кінця року за кожну витрачену гривню в магазинах мережі «Дека» (deka.ua) на картку Fishka буде зараховуватися по 3 бали. «Дека» пропонує покупцям найбільшу колекцію годинників в Україні. У більш як 40 фірмових магазинах мережі представлено понад 7 000 моделей годинників широкого цінового спектру від найвідоміших світових брендів.

Скориставшись опціями сайту carbook.ua у травні, кожен учасник програми Fishka отримає 3000 балів за послуги СТО і 1000 балів за шиномонтаж. Крім того, йому ще й надається 5% знижка від вартості обраної послуги. CarBook – це онлайн-проект, який на одному ресурсі зібрав понад 2000 автомобільних сервісів з усієї України, в т. ч. послуги ремонту,  технічного огляду,  мийки, шиномонтажу тощо.

При замовленні з карткою Fishka автотоварів на сайті компанії «Еліт-Україна» eshop.elit.ua за кожну витрачену гривню нараховується 6 балів. Такий принцип діятиме до кінця 2017 року. На складах компанії постійно зберігається великий асортимент запчастин та інших товарів для авто. Оскільки ж у компанії налічується 30 філій по всій Україні, то й терміни доставки замовлення будуть максимально стислими.

Ще один новий партнер програми Fishka – компанія «АКБ Плюс», котра є експертом з автомобільних акумуляторів. Купуючи будь-який з акумуляторів, представлених у фірмових магазинах компанії чи на її офіційному сайті akb-plus.com, ви автоматично отримуєте 5 балів Fishka за кожну витрачену гривню. А якщо у травні придбати батарею нової серії SADA PROFI HD, то вигода стане вдвічі більшою – 10 балів за кожну гривню.

Fishka постійно турбується про додаткові подарунки і приємні несподіванки для своїх користувачів, роблячи шопінг максимально вигідним і зручним для кожного. Детальніше про всі актуальні акції, як від нових, так і давніх партнерів програми, можна дізнатися тут: myfishka.com/offers

Поділитись