У процесі євроінтеграції Україна стає конкурентоздатнішою – Віталій Антонов
14.10.2013

У процесі євроінтеграції Україна стає конкурентоздатнішою – Віталій Антонов

Ті євроінтеграційні кроки, які зараз відбуваються в Україні, допоможуть нашій державі стати більш конкурентоздатною на світових ринках. Таку думку висловив президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов, виступаючи 11 жовтня на ХІIІ Міжнародному економічному форумі у Трускавці. «Говорячи про європейські цінності, ми маємо на увазі високі стандарти життя, нові ринки збуту, але головна цінність Євросоюзу в тому, що всередині цього об’єднання немає торгівельних війн», - зазначив Віталій Антонов.

На його думку, для України показовим прикладом може бути євроінтеграційний досвід Литви. Хоч там усі політично-економічні процеси відбувалися швидше, оскільки країна менша, але вони ілюструють, як і куди потрібно рухатися Україні. Щоб донести цей досвід до українського суспільства «Концерн Галнафтогаз» долучився до виходу збірника матеріалів «Литва. Історія успішного вибору», який зараз розповсюджується і на АЗК «ОККО», і під час таких знакових заходів, як Міжнародний економічний форум у Трускавці.

«Наша компанія є осередком європейського сервісу, європейської якості в Україні, -  наголосив Віталій Антонов. – І ми вважаємо своєю місією доносити європейські цінності до якнайширшого загалу в Україні. Якщо кожна з компаній буде нести такі цінності у суспільство, то й суспільство наше буде дуже швидко змінюватися».

Свій виступ президент «Концерну Галнафтогаз» завершив цитатою знаного у світі економічного мислителя українського походження Адріана Сливоцького: «Економічне майбутнє залежить від тих, хто хоче його творити».  

Міжнародний економічний форум  традиційно щороку відбувається на Львівщині у жовтні, збираючи на діалог лідерів влади, бізнесу, суспільного життя.  Цьогоріч захід пройшов під гаслом «Глобалізація та інтеграція: виклики і рішення».  Почесними гостями нинішнього форуму  були віце-прем`єр-міністр України Олександр Вілкул, міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Грузії Алекс Петріашвілі, заступник міністра економіки Польщі Анджей Диха та екс-прем`єр-міністр Автономної республіки Аджарія Леван Варшаломідзе.

Мережа АЗК «ОККО», якою управляє «Концерн Галнафтогаз», виступила  офіційним партнером ХІIІ Міжнародного економічного форуму в Трускавці. Мережа АЗК «ОККО»  є лідером національного ринку нафтопродуктів. Вона налічує більш як 380 АЗК в усіх 24 областях та АР Крим. Мережа «ОККО» реалізує бензин і ДП визнаних європейських виробників – концерну ORLEN (Литва та Польща), Мозирського НПЗ (Білорусь), а також виготовлене за спеціальною технологією пальне нового покоління Pulls95 і PullsDiesel з поліпшеними експлуатаційними властивостями. Усі ці нафтопродукти відповідають стандартові Євро-5.

Поділитись