У Райффайзен Банку Аваль 100 000 власник ко-бренд картки Visa FISHKA!
10.01.2014

У Райффайзен Банку Аваль 100 000 власник ко-бренд картки Visa FISHKA!

Райффайзен Банк Аваль у рамках Першої національної коаліційної програми лояльності FISHKA випустив
100 000 картку Visa FISHKA! 

Ювілейним клієнтом банку стала відвідувачка 15-го міського відділення Харківської дирекції. У відділенні банку разом з платіжною карткою Visa FISHKA клієнт отримала подарунок та пам'ятний сувенір, а також 1000 вітальних балів FISHKA на рахунок лояльності. 

У рамках Програми FISHKA клієнти банку - власники платіжних карток Visa FISHKA отримують бали за розрахунок карткою у торговій мережі України та за кордоном, в т.ч. за покупки у Інтернеті. У точках Партнерів Програми клієнти отримують більше балів: бали за розрахунок карткою та бали від Партнера. Отримані бали FISHKA клієнти можуть використати на винагороди Програми або знижки у Партнерів. 

Ко-бренд картка - це додаткові переваги і подарунки клієнтам за щоденні покупки. Клієнти мають можливість використовувати єдину платіжну картку для оплати покупок та одержання винагород від різних торгових мереж, без необхідності носити з собою численну кількість дисконтних карт. 

Платіжна картка Visa FISHKA Сhip PayWave випускається з використанням інноваційної технології безконтактних платежів Visa PayWave та дозволяє проводити розрахунок карткою одним доторком до платіжного термінала та без необхідності передачі картки касиру, також ця картка вільно обслуговується у всіх торгових точках, які приймають звичайні картки з магнітною смугою або вбудованим чіпом. 

Відкрийте платіжну картку Visa FISHKA: отримуйте більше балів та обмінюйте їх на винагороди!

Поділитись