У ресторанах мережі «A la minute» нове дитяче меню та подарунки для дітлахів
22.06.2012

У ресторанах мережі «A la minute» нове дитяче меню та подарунки для дітлахів

З червня і до кінця літа пропонуємо скористатися спеціальною пропозицією для Гостей з малими дітьми: придбавши смачні дитячі комплекси, отримайте подарунок для своєї малечі.

Серед пропозицій дитячого меню – три комплекси: «Привіт з Мадагаскару» (рис з овочами, парові котлетки та млинці з сиром), «Острів скарбів» (шашличок з лосося, картопля фрі, тарталетка з сезонними ягодами) та «Чарівна скринька» (картопляне пюре, курячий стейк, солодкі сирнички). Будь-який з них коштує 35 грн, що, до речі, дешевше, ніж купівля цих же страв у ресторані окремо. Крім того, придбавши комплекс із дитячого меню, Ви отримаєте подарунок для малечі – ростомір або дитячу книжечку (на вибір).

Цією пропозицією можна скористатися у будь-якому з ресторанів мережі «A la minute».

Нагадуємо, що за кожну смачно витрачену у нас гривню, Вам нараховують 3 бали на картку програми лояльності FISHKA. У всіх ресторанах нашої мережі можна розрахуватися банківською карткою.

Додатковою атракцією для дітей є й те, що у ресторанах у м. Кам’янець-Подільський та у. с. Ладижинка, що неподалік від Умані, встановлено м’які ігрові куточки.

Поділитись