У Рівному відкрилася нова автозаправна станція "ОККО"
31.08.2006

У Рівному відкрилася нова автозаправна станція "ОККО"

Тут є все, що може знадобитися людині за кермом: і магазин, в якому можна придбати пально-мастильні та супутні товари для автомобілів, а також продукти харчування для автолюбителів, і автомийка, і автосервіс. - Це найбільший і найпотужніший комплекс у місті Рівному. Для компанії "Галнафтогаз" головне навіть не пальне. Для нас головна людина, яка сидить за кермом автомобіля. Тому ми велику ставку робимо на сервіс, - переконує генеральний директор ВАТ "Концерн Галнафтогаз" Юрій Кучабський.
На урочисте відкриття автозаправного комплексу "ОККО" на вул.Київській, 84 завітало чимало гостей, представники обласної та міської влади. Вони переконані, такі автозаправні комплекси нашому місту та області необхідні. - У нас 80 тисяч машин по місту їздить. А це в будь-якому випадку - багнюка. А тут і помити можна буде. Мені як міському голові це приклад, як потрібно будувати. Тепер можна буде будувати або так само, або краще. І ніяк інакше, - каже міський голова Рівного Віктор Чайка. А голова Рівненської обласної адміністрації Віктор Матчук порівнює цей автозаправний комплекс "ОККО" з АЗС європейського зразка.Автозаправний комплекс освятили, стрічку перерізали.
Перший клієнт отримав подарунок - безкоштовну заправку пальним повного бака. - Подарунки - це завжди приємно, не очікувано. Взагалі я тут часто заправляюсь, - ділиться враженнями водій Василь Подганюк.А невдовзі на автозаправному комплексі "ОККО" буде ще й власне кафе. Тоді клієнти зможуть відпочити, поки працівники автостанції приводитимуть машини до повної бойової готовності. І не лише у Рівному. Генеральний директор "Концерну Галнафтогаз" Юрій Кучабський стверджує: щороку збільшується кількість заправок "ОККО" по всій території України. Тому, запевняють представники "Концерну Галнафтогаз", якісне пальне та сервіс чекає на водіїв по всій Україні на автозаправках "ОККО".

Поділитись