Учасники пробігу електрокарів подякували мережі «ОККО»
06.08.2015

Учасники пробігу електрокарів подякували мережі «ОККО»

На адресу компанії надійшов лист від учасників пробігу електромобілів «Київ – Вінниця – Бар – Київ», у якому вони висловили вдячність мережі «ОККО» за технічні зручності у дорозі для власників електрокарів, а також високий рівень сервісу і приязне ставлення працівників на наших заправках.

Пробіг проходив з 31 липня по 3 серпня за ініціативою кількох організацій - Клубу «Електро-автосам», компаній «Біо-авто» та «Елмоб» і КБ Рудка «Аріан». У ньому взяло участь 11 саморобних і переобладнаних електромобілів. По дорозі вони заряджалися на двох АЗК «ОККО» у Левкові Житомирської області й Калинівці Київської області. Причому на останній заправці на одночасну зарядку з допомогою саморобного розподільного щита було поставлено одразу 8 електромобілів.

«Висловлюємо величезну подяку Концерну за технічну підтримку пробігу шляхом впровадження програми «OKKO Charge», - написав  у своєму листі голова громадської організації "Клуб "Електро-автосам" Вадим Медведєв. - Висловлюємо надію, що і в подальшому мережа ваших зарядних станцій буде розширюватися».

Поділитись