ua ru en

Новини

08.12.2016

На всіх АЗК «ОККО» тільки зимове пальне

Починаючи з грудня, на всіх АЗК «ОККО» продаються тільки зимові сорти пального. Усі вони відповідають екологічному стандарту Євро-5 і національним стандартам якості.

06.12.2016

Мережа «ОККО» взяла участь у фестивалі добра «Червоні носики»

27 листопада у Львові відбувся фестиваль добра «Червоні носики», в рамках якого було організовано збір коштів на оновлення відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (м. Львів).

06.12.2016

Fishka здійснює бажання та дарує 5 вікендів на двох у Стамбулі

Виконувати бажання вміє не тільки золота рибка, а й програма винагород Fishka. Упродовж грудня, здійснюючи звичні покупки з карткою програми, кожен клієнт може взяти участь в акції «Даруйте, дивуйте з Fishka!» та виграти одну з 5 мандрівок на двох до казкового Стамбула – чи не найколоритнішого міста світу, де східна екзотика та європейський шарм створюють дійсно незабутню атмосферу.

01.12.2016

Різдвяна кава на «ОККО» надихає на добрі справи

Із настанням зими, коли все навколо нагадує про різдвяні й новорічні свята, діти в усьому світі з нетерпінням очікують на дива. Та особливо відчуття казки хочеться подарувати тим, хто цього найбільше потребує. Мережа АЗК «ОККО» та благодійний фонд «Таблеточки» вирішили, що дитячі мрії жити, бути здоровими і щасливими здійсняться швидше, якщо кожен із нас зробить просту звичну справу.

Ціни на АЗК «ОККО»

  • 25.99
  • 24.99
  • 23.99
  • 23.99
  • 21.99
  • 12.99
Карта заправок

знайди найближчий до тебе АЗК «ОККО»

Детальніше