FISHKA для iOS

ua ru en

у нас є

ідея

важливе!

Його можна описати одним словом, яке рухає світ, потрапляє в заголовки новин, про що ми щодня говоримо з друзями та колегами на роботі і за кавою. Нам здається, що найкраще слово для цього – “ідеї”.

ІДЕї — це нова

валюта

Їх не покладеш на депозит, не купиш за них криптовалюту і не інвестуєш у бізнес. Проте саме ідеї сьогодні і є найціннішою валютою у світі.

Все

починається

з ідеї

“О!”, “Хмм..”, “А що як...”, “А круто буде, якщо ми...” – з цих слів починаються бізнес-проекти, навколосвітні турне або просто ремонт вдома – це ж також гарна ідея.

Місце

для ідей

Щодня тисячі людей заїжджають на ОККО. Це місце, де вони вже не вдома, але ще не на роботі; ще не там, куди збирались, але вже в дорозі. Тому ми подумали, що можемо стати для них не просто заправкою. ОККО може бути місцем для ідей. Де можна перепочити, підкріпитися, зустрітися з партнерами, друзями чи просто спокійно поміркувати.

Заправляємо

усім

Ми помітили, що давно перестали бути для клієнтів лише постачальником пального. До нас заїжджають на обід, на зустріч, на невідкладне морозиво або просто зарядити телефон. На їхньому шляху ОККО – це завжди гарна ідея. І для нас це не просто крутий слоган, це – правда. Тому, що заправитись кавою, з’їсти бургер та розібратися нарешті зі справами на самоті – це дійсно гарна ідея.

Далі

буде…

В травні ми запустили масштабну акцію, яка допоможе нашим клієнтам втілити свої ідеї у життя. Круто, скажіть? Але це лише початок. Попереду – купа великих проектів і нововведень, які зроблять із звичайної заправки більш атмосферне і зручне місце. Тож вмикайте правий поворот і все побачите самі ;)