FISHKA для iOS

ua ru en

OKKO PAY

Зручний та швидкий сервіс для оплати за пальне, каву, омивач та мийки
Щоб скористатись сервісом необхідно: 


  • завантажити і залогуватись у мобільній аплікації Fishka
  • авторизуватися у своєму гаманці Masterpass за номером телефону чи створити новий гаманець, один раз ввівши карткові дані


Гарантом безпеки платежів з Masterpass є Mastercard.

Користувачі Masterpass можуть безпечно зберігати дані всіх своїх банківських карток будь-якого українського банку різних платіжних систем у цифровому гаманці і розраховуватись швидше й зручніше – без потреби щоразу вводити карткові реквізити (номер картки, CVC-2 код та ін.).Що робити на заправці?


  • вставте пістолет в бак
  • зайдіть у розділ ОККО PAY в мобільному додатку Fishka
  • наведіть сканер на QR-код на колонці та зіскануйте його
  • введіть необхідну кількість літрів або суму коштів, на яку хочете заправитись
  • натисніть кнопку «Оплатити». Налив пального розпочнеться автоматично.
  • після цього у вас є можливість оплатити каву або омивач і забрати їх в торговому залі АЗК


! Якщо Вам потрібен фіскальний чек, Ви можете забрати його в оператора на касі. 


Сервісом можна скористатись на всіх АЗК «ОККО»


OKKO PAY – це вигідно


Заправтесь за допомогою сервісу OKKO PAY* та отримайте балами на картку Fishka:


  • 50 коп./л на все пальне


Знижка на пальне сумується з Вашою персональною знижкою. Нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka і стають доступні до списання через 24 години після заправки.
Пропозиція діє з 01.09.17 р. до 31.01.2020 р. (далі – Період дії пропозиції) у мережі діючих АЗК «ОККО», на яких встановлено та активовано функціонал OKKO PAY, на території України, крім АР Крим (далі – Місце дії пропозиції). Згідно з умовами пропозиції зареєстрованим учасникам Програми лояльності Fishka (далі – ПЛ Fishka), які протягом Періоду дії пропозиції здійснили розрахунок за визначене придбане пальне з наявного на АЗК асортименту за допомогою функціоналу OKKO PAY, зараховується на рахунок учасника у ПЛ Fishka бали Fishka у кількості, списання якої достатнє для отримання знижки від існуючих цін на визначені товари та послуги. При цьому розмір знижки визначається шляхом множення 0,5 грн на кількість літрів придбаного бензину, дизельного палива чи скрапленого газу із наявного на АЗК асортименту. *Під функціоналом «OKKO PAY» мається на увазі функція сплати за пальне на колонці з використанням цифрового гаманця masterpass у розділі «OKKO PAY» мобільної аплікації Fishka. Деталі – за номером гарячої лінії 0 800 505 118.