ua ru en

Роздільний збір ПЕТ-пляшок

інформація на контейнери для роздільного збору ПЕТ-пляшок

Детальніше
Контакти

мененджера зі сталого розвитку

Детальніше

З моменту створення «Концерн Галнафтогаз» і акціонери, і менеджмент Компанії мають спільну візію щодо підприємства: «Концерн Галнафтогаз» — це прогресивна, сучасна, відкрита і прозора компанія, яка у своїй діяльності орієнтується на кращі європейські та світові стандарти. Ефективно працюючи на українському нафтопродуктовому ринку, «Концерн Галнафтогаз» окрім бізнесових інтересів, водночас реалізовує низку важливих соціальних проектів та програм:

  

  

               
         
               
   

соціальна

політика

     

 

 

Ми підтримуємо статус престижного роботодавця на ринку праці країни. Ріст нашої Компанії — це постійне
зростання кількості нових робочих місць у всіх регіонах України, в тому числі у віддалених
сільських місцевостях.

 

 

Наші досягнення

 •           

       

  Мережа «ОККО» долучилася  до загальнонаціонального прибирання України

   

  Сотні тонн сміття було зібрано у рамках громадської ініціативи «Зробимо Україну чистою», що охопила 12 квітня всі регіони країни. Завершилася акція всеукраїнським флеш-мобом  "Найбільша кількість сміття, зібраного за 1 секунду". Мережа АЗК «ОККО» підтримала акцію  у Львові, Донецьку, Запоріжжі, а волонтери з компанії взяли участь у прибиранні цих міст. 

       
     

  Національна фотопремія «Україна в об'єктиві»

   

  Ми переконані, що мистецтво має велику об’єднавчу силу, тому розпочинаємо проект, який дасть змогу побачити нашу спільну, рідну країну у нових барвах і ракурсах, величною і ліричною, етнічною і сучасною. Розпочато Національний фотоконкурс «Україна в об’єктиві», за результатами якого буде обрано кращу Фотографію року, а також переможців ще у шести конкурсних номінаціях. Усі фотороботи-призери експонуватимуться на виставках у Києві, Львові, Донецьку, Одесі та будуть видані окремим альбомом. 

       
   

  «ОККО» підтримає пальним центр реабілітації дітей у Львові

  Мережа автозаправних комплексів «ОККО» розпочала благодійну акцію, мета якої – зібрати 1000 літрів пального для потреб дитячого навчально-реабілітаційного центру «Джерело» у Львові. Долучитися до акції запрошують усіх небайдужих.

       
       

  На АЗК «ОККО» у Львові встановлено контейнер для збору вживаних речей

  Із січня 2014 року на АЗК «ОККО», що по вул. Дж. Вашингтона, 12, у Львові, встановлено контейнер для збору благочинних пожертв. До нього можна приносити вживаний, непотрібний одяг, взуття та книги, які підуть на потреби малозабезпечених, багатодітних сімей, благодійних організацій.

   

 •         

       

  «Концерн Галнафтогаз» - у Топ-10 компаній, які надихають

   

  «Концерн Галнафтогаз» визнано однією з 10 українських компаній, які у 2013 році найбільше надихали своїм прикладом колег у бізнесі, партнерів та конкурентів. Рейтинг таких компаній щороку укладає журнал «Компаньйон».

       
   

  Нефінансовий звіт за 2012 рік укладено відповідно до вимог GRI

   

  Восени «Концерн Галнафтогаз» оприлюднив нефінансовий звіт за результатами діяльності у 2012 році. Документ, вперше укладений відповідно до вимог GRI, містить зведену інформацію про минулорічні досягнення Компанії у таких сферах як стратегічні соціальні інвестиції, стандарти й умови праці, програми захисту довкілля, відповідальні комунікації, протидія корупції, благочинність та волонтерство тощо.

   

       
   

  «САН ІнБев Україна» та «ОККО» нагадають водіям: «Випив? За кермо НЕ сідай!»

   

  Компанія «САН ІнБев Україна» продовжує інформаційну кампанію в рамках програми «Випив? За кермо НЕ сідай!». Цього разу партнерами у проведенні комунікації стали автозаправні комплекси «ОККО».
  АЗК - це місце, яке обов'язково відвідує кожен водій. А для мережі «ОККО» тема соціальної відповідальності завжди актуальна. Тому восени на 180 автозаправних комплексах мережі було розміщено плакати зі зверненням від ТМ «Чернігівське» до водіїв  про несумісність вживання спиртних напоїв з керуванням транспортними засобами.

   

       
 •  

          

       

  Транспарентність

   

  «Концерн Галнафтогаз» увійшов до десятки найбільш відкритих та прозорих компаній в Україні за дослідженням центру «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності».

  Компанію визнано однією з найбільш прозорих та інформаційно-відкритих компаній за дослідженням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

       
   

  Програма безбар'єрності

   

  На 12-ти автозаправних комплексах «ОККО» встановлено пеленальні столики для немовлят. Водночас у всіх 22-х ресторанах «A la minute» встановлено дитячі кріселка для годування.
  Упродовж 2011 року на 24 АЗК «ОККО» (новозбудованих та реконструйованих) було впроваджено принципи безбар'єрності (доступності для людей в інвалідних візках).
  319 тис. грн. інвестовано у підтримку програми безбар’єрності на АЗК «ОККО» у 2011 році.
  У 2011 році у різних структурних ланках та бізнес-процесах Концерну працювало 256 людей з особливими потребами. Це 4,5% від загальної чисельності персоналу компанії. 

       
   

  Програма захисту довкілля

   

  12 млн грн було інвестовано у реконструкцію нафтобазового господарства у 2010-2011 роках. Завдяки цьому на 50% зменшилась кількість випаровувань нафтопродуктів на нафтобазах.
  44,5 тонни макулатури було зібрано в офісах та на АЗК мережі «ОККО» упродовж 2011 року. Роздільний збір макулатури та поліетилену налагоджено на 198 АЗК мережі (у 2011 році кожна з цих АЗК щомісяця передавала на вторинну переробку в середньому 32 кг макулатури).
  На 30 новозбудованих та реконструйованих у 2011 році об'єктах мережі «ОККО» було встановлене енергоощадне та світлодіодне освітлення (загалом – понад 2700 одиниць), що дозволило зменшити на цих АЗК споживання електроенергії більш ніж на 60%.

 •         

       

  Внесок до національної економіки

   

  Упродовж 2012 року «Концерн Галнафтогаз» сплатив до держбюджету понад 3,3 мільярда гривень податків.
  «Концерн Галнафтогаз» підписав пакет угод з фінансування на загальну суму $190 млн з низкою провідних міжнародних банківських установ. Організатором пакета фінансування виступили Європейський банк реконструкції та розвитку і Міжнародна фінансова корпорація. Залучені кредитні кошти допоможуть Компанії реалізувати план нарощування мережі автозаправних комплексів «ОККО» до понад 500 об’єктів до 2016 року.


       
   

  Транспарентність

   

  «Концерн Галнафтогаз», як і торік, увійшов до першої десятки найпрозоріших компаній України. «Індекс прозорості компаній України 2012» презентував 11 жовтня у Києві Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».
  «Концерн Галнафтогаз» також підтвердив статус транспарентної та соціально відповідальної компанії, посівши 13-ту сходинку в рейтингу відкритості та системності українських компаній у сфері корпоративної соціальної відповідальності («ГVардия 500»).

   

       
     

  Програма безбар'єрності

   

  Інвестиції у програму безбар’єрності впродовж 2012 року зросли удвічі порівняно з 2011 роком і становили понад 650 тис. грн.
  На кінець 2012 року принципи безбар’єрності для людей в інвалідних візках було реалізовано на 81-му АЗК мережі «ОККО». Це 23% від усіх АЗК «ОККО».
  Автозаправний комплекс «ОККО» на вул. Джорджа Вашингтона,12 у Львові визнано переможцем всеукраїнського конкурсу «Заклад без бар’єрів» у номінації «Заклади споживчого ринку та послуг – АЗС».
  Усі АЗК «ОККО» у Львові відзначені почесними наліпками «Місто рекомендує», що їх вручали найкращим інфраструктурним об’єктам міста представники міської ради Львова.
   

       
   

  Програма захисту довкілля

   

  В Криму відкрився АЗК «ОККО», що використовує у своїй роботі сонячну енергію. На даху АЗК змонтовано геліосистему із 4 колекторів, за допомогою якої здійснюється обігрів приміщень АЗК.

  У Києві на АЗК «ОККО» встановлено перший в Україні пункт підзарядки електромобілів. Скористатися його послугами водії можуть безкоштовно.

  77 тонн макулатури було зібрано в офісах та на АЗК мережі «ОККО» упродовж 2012 року.

  На АЗК «ОККО» пройшли дві соціально-інформаційні акції - «Вболівай за чисте місто!» проекту «Coca-Cola Екофан» та ініціатива «Мандруй відповідально».
  Мережа АЗК «ОККО» стала паливним партнером всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!»

       
   

  Безпека праці

   

  Понад 4400 працівників Компанії 2012 року взяли участь у навчаннях з охорони праці, пожежної та промислової безпеки.

  3,7 млн грн 2012 року скерував «Концерн Галнафтогаз» на заходи із протипожежної безпеки на об’єктах Компанії – нафтобазах та АЗК.

   

       
   

  Стандарти і умови праці

   

  У 2012 році було створено близько 750 нових робочих місць, з них 9% – у головному офісі та 91%
  у регіонах присутності. Загальна кількість працівників перевищила 7000 чоловік.

  Понад 1 млн грн становили загальні інвестиції Компанії в оздоровчі, культурні та спортивні заходи для персоналу, реалізовані 2012 року.

  1,4 млн грн становили інвестиції Компанії у навчальні заходи для персоналу, загалом участь у різноманітних тренінгах взяли близько 2200 працівників Компанії.

       
 •         

       

  Програма безбар'єрності

   

  Кейс «Концерну Галнафтогаз», який описує процес впровадження програми безбар’єрності на автозаправних комплексах «ОККО», став переможцем Конкурсу бізнес-кейсів з КСВ у номінації «права людини» (Конкурс щороку проводить Центр Розвитку КСВ в Україні).
  На семи трасових АЗК мережі встановлено перші пеленальні столики для немовлят.
  За підтримки «Концерну Галнафтогаз» та компанії «Київстар» Харківський оперний театр став доступний для людей в інвалідних візках. Коштом компаній було придбано та встановлено спеціальний ліфт, з допомогою якого люди з особливими потребами зможуть потрапити до партеру та відвідувати вистави театру нарівні з іншими людьми.
  Впроваджено норми безбар'єрності у ресторанах «A la minute». Таким чином у мережі «ОККО» розширюється територія безбар’єрності для людей з особливими потребами (інвалідів у візках).

       
   

  Програма захисту довкілля

   

  «Концерн Галнафтогаз» переходить на використання канцелярського паперу, виготовленого із вторсировини. Для того, щоб пропагувати втор папір серед партнерів/клієнтів Компанії, на корпоративному бланку є позначка: «Цей документ роздруковано на папері, виготовленому з макулатури. Бережіть довкілля!». Ще одним нововведенням початку 2010-го року стало застосування Skype для проведення співбесід.
  На внутрішньому Порталі «Концерну Галнафтогаз» введено on-line диспетчеризацію. У цьому розділі можна довідатись про найближчі заплановані відрядження: дата, маршрут, працівник, автомобіль. Таким чином працівники кооперуються між собою для спільних поїздок у відрядження одним автомобілем, налагоджено обмін кореспонденцією.
  Мережа «ОККО» виступила партнером Першого всеукраїнського CRS Marketplace – масштабної виставки проектів з корпоративної соціальної відповідальності. На виставці ми презентували нашу програму «Go green!», ділилися напрацюваннями, обмінювалися досвідом з іншими учасниками та гостями. 

       
     

  Інші досягнення

   

  Асортимент магазинів при АЗК «ОККО» поповнила дитяча література. Проект реалізовано у партнерстві з «Видавництвом Старого Лева».
  Брендове пальне від мережі АЗК «ОККО» Pulls 95 стало лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» в 2010 році у номінації «Промислові товари для населення».
  Внутрішній корпоративний журнал «Територія універсального сервісу» зайняв третє місце на всеукраїнському конкурсі корпоративних медіа. 

  •  

  • Третє місце за даними дослідження Львівської бізнес-школи «Бізнес, керований цінностями».
  • Перемога у номінації «Захист навколишнього середовища» на конкурсі бізнес-кейсів  КСВ з проектом «зелений офіс».
  • Стали співзасновниками Львівської бізнес-школи при Українському Католицькому Університет.
  • Найвищий рейтинг «А+» у рейтингу  «ГVардія соціальної відповідальності».
  • Перша позиція у рейтингу «Корпоративне управління в Україні», складеному інвестиційним банком «Конкорд Капітал».
  • Приєдналися до екологічної  кампанії ООН в Україні «Go Green!».
  • Увійшли до числа найкращих роботодавців в Україні за результатами дослідження, проведеного HR Center спільно з Hewitt Associates.
  • Перша позиція у рейтингу «Корпоративне управління в Україні», складеному інвестиційним банком «Конкорд Капітал».
  • Визнані найкращим емітентом облігацій, з огляду на інформаційну відкритість за рейтинг Cbonds.
  • Приєднались до Глобального Договору ООН.
  • Провели конкурс бізнес-ідей серед студентів та молодих вчених разом з Концерном Хлібпром та СК «Універсальною».
  • Запровадили нові стандарти обслуговування на АЗК «ОККО».
  • Спільно з фахівцями компанії «Ernst&Young» розробили грейдингову систему оплати праці.
  • CATRO International Management Consulting, разом із Львівською Консалтинговою групою провели кадровий аудит.
  • Вийшов друком перший номер корпоративного журналу «Територія сервісу».
 • Прийняли та впровадили Кодекс корпора­тивного управління.
2014
Завантажити (pdf 8.39 Mb)
2013
Завантажити (pdf 16.67 Mb)
2012
Завантажити (pdf 3.85 Mb)
2011
Завантажити (pdf 3.62 Mb)
2010
Завантажити (pdf 2.96 Mb)
2009
Завантажити (pdf 2.83 Mb)
2008
Завантажити (pdf 0.51 Mb)