FISHKA для iOS

ua ru en

Сталий розвиток

ми дотримуємося принципів сталого розвитку ─ прислухаємося до потреб суспільства та несемо відповідальність перед ним​

Наші проекти


GO GREEN

Корпоративне волонтерство

Безпека

Відповідальні комунікації


Ми закликаємо наших працівників, партнерів 
і клієнтів відповідально ставитися до довкілля

Ми пропагуємо та підтримуємо волонтерство серед своїх працівників​

Ми турбуємося, щоб на АЗК «ОККО» і клієнти, і працівники почували себе безпечно й зручно

Ми відкриті до діалогу із суспільством, ми за чесне й відкрите спілкування​​Новини26.12.2018

20.12.2018

11.12.2018

22.11.2018

Наші проектиGO GREEN

Ми закликаємо наших працівників, партнерів і клієнтів відповідально ставитися до довкілля


Детальніше ​
Корпоративне волонтерство

Ми пропагуємо та підтримуємо волонтерство серед своїх працівників​


Детальніше
Безпека

Ми турбуємося, щоб на АЗК «ОККО» і клієнти, і працівники почували себе безпечно й зручно


Детальніше
Відповідальні комунікації

Ми відкриті до діалогу із суспільством, ми за чесне й відкрите спілкування​​


Детальніше
Новини


Наші досягнення

 • 2017

 • 2016

 • 2015

 • 2014

 • 2013

 • 2012

 • 2011

 • 2010

 • 2009

 • 2008

 • 2007

 • 2006

 • 2005

 • 2004

Мережа «ОККО» стала одним із переможців конкурсу «Благодійна Україна - 2016»

Ініціатива мережі  АЗК «ОККО» «Різдвяна кава – твоя добра справа» була визнана одним із кращих доброчинних проектів минулого року у номінації «Благодійність великого бізнесу». 29 березня оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016» нагородив  компанію почесною відзнакою за третє місце у цій номінації.

детальніше

На конкурсі КСВ-кейсів «Концерн Галнафтогаз» здобув нагороду за корпоративну дитячу кімнату

«Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») був визнаний одним із переможців Всеукраїнського конкурсу кейсів корпоративної соціальної відповідальності завдяки проекту з облаштування дитячої кімнати в центральному офісі у Львові. Цей проект був публічно представлений 12 грудня на щорічній Національній конференції «Бізнес, що змінює країну» й отримав нагороду за вклад у досягнення гендерної рівності.

Мережа «ОККО» надала допомоги медичним закладам і волонтерам більш як на 1,7 мільйона гривень

Із жовтня 2014 року по грудень 2015 року мережа АЗК «ОККО» закупила та передала на потреби медичних центрів і госпіталів, волонтерських організацій та рятувальних служб медичне обладнання, ліки і пальне на 1 мільйон 767 тисяч гривень. Компанія не залишилася осторонь від проблем людей, що потерпіли під час подій на Сході України, допомагає зберегти їм життя і здоров’я.

На АЗК «ОККО» у Львові встановлено контейнер для збору вживаних речей

Із січня 2014 року на АЗК «ОККО», що по вул. Дж. Вашингтона, 12, у Львові, встановлено контейнер для збору благочинних пожертв. До нього можна приносити вживаний, непотрібний одяг, взуття та книги, які підуть на потреби малозабезпечених, багатодітних сімей, благодійних організацій.

Мережа «ОККО» долучилася до загальнонаціонального прибирання України

Сотні тонн сміття було зібрано у рамках громадської ініціативи «Зробимо Україну чистою», що охопила 12 квітня всі регіони країни. Завершилася акція всеукраїнським флеш-мобом  "Найбільша кількість сміття, зібраного за 1 секунду". Мережа АЗК «ОККО» підтримала акцію  у Львові, Донецьку, Запоріжжі, а волонтери з компанії взяли участь у прибиранні цих міст. 

Національна фотопремія «Україна в об'єктиві»

Ми переконані, що мистецтво має велику об’єднавчу силу, тому розпочинаємо проект, який дасть змогу побачити нашу спільну, рідну країну у нових барвах і ракурсах, величною і ліричною, етнічною і сучасною. Розпочато Національний фотоконкурс «Україна в об’єктиві», за результатами якого буде обрано кращу Фотографію року, а також переможців ще у шести конкурсних номінаціях. Усі фотороботи-призери експонуватимуться на виставках у Києві, Львові, Донецьку, Одесі та будуть видані окремим альбомом. 

«ОККО» підтримає пальним центр реабілітації дітей у Львові

Мережа автозаправних комплексів «ОККО» розпочала благодійну акцію, мета якої – зібрати 1000 літрів пального для потреб дитячого навчально-реабілітаційного центру «Джерело» у Львові. Долучитися до акції запрошують усіх небайдужих.

Нефінансовий звіт за 2012 рік укладено відповідно до вимог GRI

Восени «Концерн Галнафтогаз» оприлюднив нефінансовий звіт за результатами діяльності у 2012 році. Документ, вперше укладений відповідно до вимог GRI, містить зведену інформацію про минулорічні досягнення Компанії у таких сферах як стратегічні соціальні інвестиції, стандарти й умови праці, програми захисту довкілля, відповідальні комунікації, протидія корупції, благочинність та волонтерство тощо.

«Концерн Галнафтогаз» - у Топ-10 компаній, які надихають

«Концерн Галнафтогаз» визнано однією з 10 українських компаній, які у 2013 році найбільше надихали своїм прикладом колег у бізнесі, партнерів та конкурентів. Рейтинг таких компаній щороку укладає журнал «Компаньйон».

«САН ІнБев Україна» та «ОККО» нагадають водіям: «Випив? За кермо НЕ сідай!»

Компанія «САН ІнБев Україна» продовжує інформаційну кампанію в рамках програми «Випив? За кермо НЕ сідай!». Цього разу партнерами у проведенні комунікації стали автозаправні комплекси «ОККО».
АЗК - це місце, яке обов'язково відвідує кожен водій. А для мережі «ОККО» тема соціальної відповідальності завжди актуальна. Тому восени на 180 автозаправних комплексах мережі було розміщено плакати зі зверненням від ТМ «Чернігівське» до водіїв  про несумісність вживання спиртних напоїв з керуванням транспортними засобами.

Внесок до національної економіки

Упродовж 2012 року «Концерн Галнафтогаз» сплатив до держбюджету понад 3,3 мільярда гривень податків.
«Концерн Галнафтогаз» підписав пакет угод з фінансування на загальну суму $190 млн з низкою провідних міжнародних банківських установ. Організатором пакета фінансування виступили Європейський банк реконструкції та розвитку і Міжнародна фінансова корпорація. Залучені кредитні кошти допоможуть Компанії реалізувати план нарощування мережі автозаправних комплексів «ОККО» до понад 500 об’єктів до 2016 року.

Транспарентність

«Концерн Галнафтогаз», як і торік, увійшов до першої десятки найпрозоріших компаній України. «Індекс прозорості компаній України 2012» презентував 11 жовтня у Києві Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». «Концерн Галнафтогаз» також підтвердив статус транспарентної та соціально відповідальної компанії, посівши 13-ту сходинку в рейтингу відкритості та системності українських компаній у сфері корпоративної соціальної відповідальності («ГVардия 500»).

Програма безбар'єрності

Інвестиції у програму безбар’єрності впродовж 2012 року зросли удвічі порівняно з 2011 роком і становили понад 650 тис. грн. На кінець 2012 року принципи безбар’єрності для людей в інвалідних візках було реалізовано на 81-му АЗК мережі «ОККО». Це 23% від усіх АЗК «ОККО». Автозаправний комплекс «ОККО» на вул. Джорджа Вашингтона,12 у Львові визнано переможцем всеукраїнського конкурсу «Заклад без бар’єрів» у номінації «Заклади споживчого ринку та послуг – АЗС». Усі АЗК «ОККО» у Львові відзначені почесними наліпками «Місто рекомендує», що їх вручали найкращим інфраструктурним об’єктам міста представники міської ради Львова.

Програма захисту довкілля

В Криму відкрився АЗК «ОККО», що використовує у своїй роботі сонячну енергію. На даху змонтовано геліосистему із 4 колекторів, за допомогою якої здійснюється обігрів приміщень. У Києві на АЗК «ОККО» встановлено перший в Україні безкоштовний пункт підзарядки електромобілів. 77 тонн макулатури було зібрано в офісах та на АЗК мережі «ОККО» упродовж року. На АЗК «ОККО» пройшли дві соціально-інформаційні акції - «Вболівай за чисте місто!» проекту «Coca-Cola Екофан» та ініціатива «Мандруй відповідально». Мережа АЗК «ОККО» стала паливним партнером всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!»

Безпека праці

Понад 4400 працівників Компанії 2012 року взяли участь у навчаннях з охорони праці, пожежної та промислової безпеки. 3,7 млн грн 2012 року скерував «Концерн Галнафтогаз» на заходи із протипожежної безпеки на об’єктах Компанії – нафтобазах та АЗК.

Стандарти і умови праці

У 2012 році було створено близько 750 нових робочих місць, з них 9% – у головному офісі та 91% у регіонах присутності. Загальна кількість працівників перевищила 7000 чоловік. Понад 1 млн грн становили загальні інвестиції Компанії в оздоровчі, культурні та спортивні заходи для персоналу, реалізовані 2012 року. 1,4 млн грн становили інвестиції Компанії у навчальні заходи для персоналу, загалом участь у різноманітних тренінгах взяли близько 2200 працівників Компанії.

Програма захисту довкілля

12 млн грн було інвестовано у реконструкцію нафтобазового господарства у 2010-2011 роках. Завдяки цьому на 50% зменшилась кількість випаровувань нафтопродуктів на нафтобазах. 44,5 тонни макулатури було зібрано в офісах та на АЗК мережі «ОККО» упродовж року. Роздільний збір макулатури та поліетилену налагоджено на 198 АЗК мережі (у 2011 році кожна з цих АЗК щомісяця передавала на вторинну переробку в середньому 32 кг макулатури). На 30 новозбудованих та реконструйованих об'єктах мережі «ОККО» було встановлене енергоощадне та світлодіодне освітлення (загалом – понад 2700 одиниць), що дозволило зменшити на цих АЗК споживання електроенергії більш ніж на 60%.

Транспарентність

«Концерн Галнафтогаз» увійшов до десятки найбільш відкритих та прозорих компаній в Україні за дослідженням центру «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності». Компанію визнано однією з найбільш прозорих та інформаційно-відкритих компаній за дослідженням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Програма безбар'єрності

На 12-ти автозаправних комплексах «ОККО» встановлено пеленальні столики для немовлят. Водночас у всіх 22-х ресторанах «A la minute» встановлено дитячі кріселка для годування.
Упродовж 2011 року на 24 АЗК «ОККО» (новозбудованих та реконструйованих) було впроваджено принципи безбар'єрності (доступності для людей в інвалідних візках).
319 тис. грн. інвестовано у підтримку програми безбар’єрності на АЗК «ОККО» у 2011 році.
У 2011 році у різних структурних ланках та бізнес-процесах Концерну працювало 256 людей з особливими потребами. Це 4,5% від загальної чисельності персоналу компанії

Інші досягнення

Асортимент магазинів при АЗК «ОККО» поповнила дитяча література. Проект реалізовано у партнерстві з «Видавництвом Старого Лева». Брендове пальне від мережі АЗК «ОККО» Pulls 95 стало лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» в 2010 році у номінації «Промислові товари для населення». Внутрішній корпоративний журнал «Територія універсального сервісу» зайняв третє місце на всеукраїнському конкурсі корпоративних медіа.

Програма захисту довкілля

«Концерн Галнафтогаз» переходить на використання канцелярського паперу, виготовленого із вторсировини. Нововведенням стало застосування Skype для проведення співбесід. На внутрішньому Порталі «Концерну Галнафтогаз» введено on-line диспетчеризацію. Таким чином працівники кооперуються між собою для спільних поїзодк у відрядження одним автомобілем, налагоджено обмін кореспонденцією. Мережа «ОККО» виступила партнером Першого всеукраїнського CRS Marketplace – масштабної виставки проектів з корпоративної соціальної відповідальності.

Програма безбар'єрності

Кейс «Концерну Галнафтогаз», який описує процес впровадження програми безбар’єрності на автозаправних комплексах «ОККО», став переможцем Конкурсу бізнес-кейсів з КСВ у номінації «права людини». На 7 трасових АЗК мережі встановлено перші пеленальні столики для немовлят. За підтримки «Концерну Галнафтогаз» та компанії «Київстар» Харківський оперний театр став доступний для людей в інвалідних візках. Коштом компаній було придбано та встановлено спеціальний ліфт. Впроваджено також норми безбар'єрності у ресторанах «A la minute».Таким чином у мережі «ОККО» розширюється територія безбар’єрності для людей з особливими потребами.

Досягнення ОККО

Третє місце за даними дослідження Львівської бізнес-школи «Бізнес, керований цінностями».
Перемога у номінації «Захист навколишнього середовища» на конкурсі бізнес-кейсів КСВ з проектом «зелений офіс».

Досягнення ОККО

Стали співзасновниками Львівської бізнес-школи при Українському Католицькому Університет.
Найвищий рейтинг «А+» у рейтингу «ГVардія соціальної відповідальності». 
Перша позиція у рейтингу «Корпоративне управління в Україні», складеному інвестиційним банком «Конкорд Капітал». 
Приєдналися до екологічної кампанії ООН в Україні «Go Green!».Увійшли до числа найкращих роботодавців в Україні за результатами дослідження, проведеного HR Center спільно з Hewitt Associates.

Досягнення ОККО

Перша позиція у рейтингу «Корпоративне управління в Україні», складеному інвестиційним банком «Конкорд Капітал».
Визнані найкращим емітентом облігацій, з огляду на інформаційну відкритість за рейтинг Cbonds.
Приєднались до Глобального Договору ООН.
Провели конкурс бізнес-ідей серед студентів та молодих вчених разом з Концерном Хлібпром та СК «Універсальною».

Досягнення ОККО

Запровадили нові стандарти обслуговування на АЗК «ОККО».
Спільно з фахівцями компанії «Ernst&Young» розробили грейдингову систему оплати праці.

Досягнення ОККО

CATRO International Management Consulting, разом із Львівською Консалтинговою групою провели кадровий аудит.
Вийшов друком перший номер корпоративного журналу «Територія сервісу».

Досягнення ОККО

Прийняли та впровадили Кодекс корпора­тивного управління.

Звiтнiсть зi сталого розвитку

Контакти