Унікальна акція на АЗК «ОККО»: кількість призових автомобілів не обмежена
01.11.2012

Унікальна акція на АЗК «ОККО»: кількість призових автомобілів не обмежена

1 листопада у мережі автозаправних комплексів «ОККО» розпочалася унікальна акція, під час якої кожен з клієнтів має шанс виграти автомобіль Volskwagen Jetta (Фольксваген Джетта). Кількість виграшних авто не лімітується. Акція триватиме 2 місяці  - до 31 грудня.

Щоб стати учасником акції, досить  заправити на АЗК «ОККО» 25 і більше літрів пального, використовуючи картку FISHKA при розрахунку за пальне на касі.  Після цього оператор видасть Вам призову картку, на якій розграфлено 25 полів-клітинок, покритих захисним шаром. Потрібно стерти покриття з будь-яких 7 клітинок на власний розсуд. Якщо у кожному зі стертих полів Ви побачите символ автомобіля, то це  дає Вам право на отримання Головної винагороди акції -  Volskwagen Jetta.

Унікальність акції у тому, що 7 зображень автомобіля є у кожній призовій картці. Переконатися у цьому можна, повністю стерши захисне покриття картки. Проте якщо на ній стерто чи пошкоджено більш як 7 полів, вона уже не дає права на головну винагороду. Водночас приблизно кожна двадцята картка містить у собі заохочувальні винагороди, як-от автокосметику, напої, печиво. Такі винагороди можна виявити  у спеціальному додатковому полі внизу призової картки.

Таким чином, чим частіше Ви заправляєтеся на АЗК «ОККО», тим більше матимете спроб на те, щоб виграти автомобіль.  І коли фортуна Вам посміхнеться, то оператор Гарячої лінії мережі «ОККО» детально пояснять, як отримати головну або додаткові винагороди. Офіційні умови акції тут.

Поділитись