Усі АЗК «ОККО» продають пальне тільки зимових марок
05.12.2014

Усі АЗК «ОККО» продають пальне тільки зимових марок

Починаючи з грудня, на всіх АЗК «ОККО» продаються тільки зимові сорти пального, як бензину, так і дизелю. Турбуючись про своїх  клієнтів, мережа «ОККО» ретельно спланувала свою контрактну й логістичну кампанію, щоб у холодну пору гарантовано забезпечити наявність нафтопродуктів найвищої якості й відповідних температурних режимів.

 

Зокрема, для зимових видів бензину характерний вищий, порівняно з літніми, тиск насичених парів, вони більш леткі і мають полегшений фракційний склад, що забезпечує стабільну роботу двигуна в режимі міської їзди та полегшує його запуск при низьких температурах.

Власникам автомобілів з дизельними двигунами мережа «ОККО» пропонує два види зимового дизельного пального, що відповідають стандарту якості Євро-5: ДП Євро, рекомендоване для використання при температурі до -20°C, та Pulls Diesel Арктика, що працює при температурі до -32°C.

 

Щоб не залежати від примх природи, мережа АЗК «ОККО» рекомендує звертати увагу на температурні характеристики пального, вчасно переходити на зимове пальне, враховувати поради фахівців і досвідчених водіїв щодо підготовки автомобіля до зими.

Поділитись