Усі АЗК «ОККО» продають зимовий дизель
07.12.2012

Усі АЗК «ОККО» продають зимовий дизель

Мережа АЗК «ОККО»  у повній готовності зустріла прихід зими. Нині на всіх заправках мережі уже продається зимове дизельне пальне «ДП Євро» , здатне забезпечити надійну роботу двигунів у холодну пору року.

Зимове «ДП Євро» відповідає новому національному стандартові «Дизельне пальне підвищеної якості»  і європейським  екологічним стандартам  Євро-4 та Євро-5. При цьому зимовий євродизель від «ОККО» має низку додаткових експлуатаційних переваг. Зимове  «ДП Євро», що характеризується як дизельне пальне марки F, є «найхолоднішим» із шести марок «дизелю», призначених для регіонів із помірним кліматом.  Воно придатне для застосування при температурі до - 20°C. Цетанове число цього пального сягає 51 одиниць, тоді як у звичайного ДП воно тримається в інтервалі 45-48. Підвищене цетанове число у «ДП Євро» забезпечує не тільки швидкий запуск двигуна при мінусових температурах, а й більшу повноту згоряння пального, більший ККД від його  використання.

Водночас найближчим часом ми розпочнемо реалізації по усій мережі «ОККО»  пального  «Pulls Diesel Арктика», на якому двигун здатен працювати при особливо низьких температурах. Крім того, додатковою перевагою цього виду пального є цетанове число до 55 одиниць,  що особливо важливо в зимову пору. Тож у разі приходу в Україну істотних холодів мережа «ОККО» готова повністю задовольнити  попит наших клієнтів на арктичне ДП.  

Поділитись