В День солідарності трудящих офісні працівники Галнафтогазу працюватимуть на заправках молодшими операторами
30.04.2009

В День солідарності трудящих офісні працівники Галнафтогазу працюватимуть на заправках молодшими операторами

Напередодні Дня солідарності трудящих, який відзначають 1 травня, операційний напрямок «Концерну Галнафтогаз» запропонував усім охочим колегам виявити справжню солідарність з працівниками наших АЗК. І це не випадково, адже саме від працівників автозаправних комплексів, зокрема від молодших операторів, залежить рівень задоволеності наших клієнтів, а, отже, добробут нашої Компанії та кожного її співробітника. Для кращого розуміння роботи на АЗК та потреб наших клієнтів працівники головного офісу та кількох філій «Концерну Галнафтогаз» у цей день на одну зміну стануть молодшими операторами АЗК «ОККО».

Кожному учаснику акції видано спеціальну форму та проведено спеціальне експрес-навчання щодо функціональних обов’язків, стандартів обслуговування, роботи з основними потребами клієнтів, програми «Таємний клієнт». Перед роботою на АЗК новоприбулі «пістолетники» пройдуть інструктаж з техніки безпеки та охорони праці.

У цей день серед молодших операторів буде проведено конкурс на звання «Найбільш клієнтоорієнтованого працівника КОМПАНІЇ». При визначенні переможця конкурсу будуть враховані відгуки про обслуговування, зафіксовані у Книзі відгуків та пропозицій, по Гарячій лінії, а також результати оцінок «Таємних клієнтів».


Поділитись