В «Галицькому Медичному ралі» перемогли львів'яни
22.09.2008

В «Галицькому Медичному ралі» перемогли львів'яни

20 вересня завершилися Національні змагання для екіпажів карет швидкої медичної допомоги медичних установ «Галицьке Медичне ралі», головним паливним партнером яких виступила мережа АЗК «ОККО».

Участь у  медичному ралі взяли 17 команд з України та Польщі. Загальна протяжність трас змагання становила 117 км у гірських місцевостях. Змагання відбувалися у чотири етапи: один нічний етап та три денні змагання. Усі команди виконали по кілька завдань з надання медичної допомоги потерпілим у різних випадках, виїжджаючи на місце події. При визначенні переможців враховували час виконання завдання та професійність команди.

Перше місце на змаганнях посіла команда Львівської станції швидкої медичної допомоги. Одразу за нею фінішувала команда з Тернополя, третьою стала команда з Перемишля (Польща). Команда з Харкова (Харківська станція швидкої медичної допомоги) визнана найкращим дебютантом змагань. Приз «дальнобій» отримала команда з Луганська (Луганська міська станція швидкої медичної допомоги), оскільки для участі у ралі вони подолали відстань у 1400 км. 

«Медичне ралі» проходило впродовж трьох днів з 18 до 20 вересня на спортивній базі «Тисовець», що розташована на відстані 32 км від міста Сколе. Організаторами змагань виступили Комунальний заклад «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та Галицький автомобільний клуб.

Поділитись