Василь Вірастюк позмагався з мешканцями Луцька та Тернополя
25.06.2007

3 червня у Тернополі, а 24 в Луцьку відбулися "Богатирські турніри на призи Василя Вірастюка". Співорганізатором турнірів традиційно була мережа АЗС "ОККО". Як правило, на турнірах Василь Вірастюк виступає в ролі організатора і рефері, однак на цих турнірах глядачі мали можливість подивитися на його захоплюючі показові виступи.

Вже в перший день у Тернополі була загроза відмінити змагання, оскільки погодні умови були не з найкращих. “Два роки тому ми вже проводили змагання у Тернополі, це був жовтень і зранку почав падати сніг, тому вважаємо таку погодну ситуацію в Тернополі закономірністю. Але, як то кажуть, матч відбудеться за будь-якої погоди” -сказав на початку змагань Василь Вірастюк. Однак з початком змагань хмари розсіялись і майже все змагання пройшло без ексцесів, лише під час останньої вправи “Кулі Атласа” почався дощ і атлетам було складніше підіймати і без того важкі (100кг, 130кг, 140кг, 170 кг) мокрі кулі. Перемогу в тернопільському етапі турніру здобув Костянтин Ільїн (Чернівці) за ним був володар кубку на призи Василя Вірастюка 2006 року Роман Новик (Харків). Вперше "Богатирський турнір на призи василя Вірастюка" проводився у Луцьку. В неділю у парку імені Лесі Українки атлети змагались другий день поспіль. Втома вже зробила свою справу і переможець у Тернополі зайняв уже 3-тє місце. Першим став Роман Новик, за ним дуже хороший результат показав Денис Ільченко (Львів)