Від сьогодні в мережі «A la minute» є дитяче меню!
01.07.2011

Від сьогодні в мережі «A la minute» є дитяче меню!

Від сьогодні у всій мережі ресторанів «A la minute» запроваджено дитяче меню. До наших дитячих страв входять максимально свіжі та корисні продукти, а самі страви є не лише поживними, смачними, але й мають привабливу для дітей подачу. Усі вони приготовлені та збалансовні таким чином, аби максимально зберегти корисні речовини, які містяться у продуктах.

Наші дитячі меню складаються з двох комплексних обідів:

«Супергерой»
основна страва – «Обід Супермена» (справжні італійські макарони та смачний курячий шашличок), «Десерт від Мурчика» (ніжні сирнички з курагою і вишневим соусом) та справжній лимонад з медом та гілочкою м’яти;

«Мадагаскар»

основна страва «Сова» (делікатне картопляне пюре та поживні рибні котлетки), десерт «Банановий острів» (ніжний млинець з банановою начинкою та шоколадним топінгом), лимонад.

Страви можна замовляти окремо, але при замовленні комплексного дитячого обіду Ви (разом з малюком) отримаєте від мережі «А la minute» подарунок!

Окрім того, мережа «A la minute» підготувала приємні бонуси для наших наймолодших гостей. Один з них – книжечка «Пригоди маленьких кулінарів» – це збірка різноманітних задачок, розмальовок, лабіринтів та розваг для дітлахів. Її можна отримати у кожному нашому ресторані вже сьогодні!

А ще – від сьогодні у нашому ресторані в с. Ладижинка (автошлях Київ-Одеса, 226 км), як і минулого року, встановлено дитячий майданчик, аби дітлахи могли перепочити з дороги та побавитись у рухливі ігри, поки дорослі обідають.

Тож, заїжджайте до нас усією сім’єю – ласкаво просимо!
Поділитись