Видано нову дитячу книгу із серії «Українська сила»
07.05.2010

Видано нову дитячу книгу із серії «Українська сила»

29 квітня у Львові в рамках IV спеціалізованого «Форуму видавців – дітям» пройшла презентація книги Марії Морозенко «Іван Сірко, Великий Характерник» – спільний проект «Видавництва Старого Лева» та мережі автозаправних комплексів «ОККО».

Під час презентації книги відбулася демонстрація козацького бойового мистецтва, школи бойового гопака. Також реєстрові козаки пригощали гостей кулішем, а український богатир Василь Вірастюк – обличчя цьогорічного дитячого форуму – дарував письменникам спеціально викувані підкови – талісман людського щастя та української сили.

Книга «Іван Сірко, Великий Характерник» про багате на легенди та пригоди життя Івана Сірка, який народився незвичайною дитиною, з особливим даром характерництва, що допоміг йому здобути багато перемог, і перед усім – над собою.
Нагадаємо, що це вже друга книжка в серії «Українська сила», видання якої фінансує мережа АЗК «ОККО». Першою в серії стала книжка «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександра Гавроша на основі біографії українського силача Івана Фірцака із Закарпаття.

До речі, «ОККО» має намір пропонувати книгу «Іван Сірко, Великий Характерник» в обмін на бали в рамках програми для постійних клієнтів FISHKA.
Поділитись