Видано перший альбом Іоанна Пінзеля, або як кажуть фахівці – «Мікеланджело в дереві»
08.06.2007

Видано перший альбом Іоанна Пінзеля, або як кажуть фахівці – «Мікеланджело в дереві»

«Концерн Галнафтогаз» та «Універсальна інвестиційна група» у продовження свої традиції підтримки значущих культурних явищ виступили генеральними партерами проекту видання першого в Україні і першого в Європі альбому «Іоанн Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення».
У червні презентації альбому відбулися вже у Львові, Івано-Франківську та Варшаві, при чому перша презентація відбулася на 52-му Варшавському книжковому ярмарку. Варто зазначити що 2007 року у польському видавництві BOSZ також вийшов друком альбом «Jan Jerzy Pinzel». «Польський альбом про творчість Майстра Пінзеля, або як кажуть провідні європейські мистецтвознавці «Мікелянджело в дереві», – говорить один з ініціаторів цього проекту, головний редактор «Журналу “Ї”» Тарас Возняк, –    був повністю фінансований урядом Республіки Польща, тоді як український з’явився завдяки приватній ініціативі київського видавництва “Грані-Т”, «Журналу “Ї”» та меценатській підтримці «Концерну Галнафтогаз» і «Універсальної Інвестиційної Групи»»
«Наші компанії вже не вперше фінансують поважні культурологічні проекти. Тому маємо вже доволі великий досвід у цьому напрямку, – говорить генеральний директор «Концерну Галнафтогаз» Юрій Кучабський. – Але коли ми довідалися, що київське видавництво готує до друку унікальний альбом геніального Пінзеля, ми знайшли це видавництво і самі запропонували їм свою фінансову підтримку. І зараз, коли ми показуємо альбом Пінзеля нашим зокордонним партнерам, у них широко відкриваються очі, бо вони навіть не підозрювали про існування такого геніального майстра дерев’яної скульптури».   
Цього року альбом «Іоанн Георг Пінзель.Скульптура.Перетворення» буде представлений на Московському та Франкфуртському книжкових ярмарках.
Проект «Майстер Пінзель. Повернення» покликаний популяризувати творчість та ім’я одного з найцікавіших скульпторів Європи XVIII ст. .

Поділитись