Відбулася онлайн-конференція з Президентом «Концерну Галнафтогаз» Віталієм Антоновим
13.12.2010

Відбулася онлайн-конференція з Президентом «Концерну Галнафтогаз» Віталієм Антоновим

10 грудня в режимі он-лайн відбулася конференція Голови Наглядової ради та Президента «Концерну Галнафтогаз» Віталія Антонова. Конференцію організувало інформаційне агентство «РБК-Україна».

Відповідаючи на запитання щодо ситуації на нафтопродуктовому ринку України, Віталій Антонов, зокрема, зазначив: «Ситуація із якісним пальним виглядає щонайменше нелогічно. Особливо на тлі Європи, де триває процес впровадження стандарту ЄВРО 6. Українські НПЗ не лише не модернізуються, залишаючись на рівні стандартів ЄВРО 2, від сили ЄВРО 3, а й намагаються залишити такий стан справ і надалі».

Віталій Антонов прокоментував наміри запровадити акциз на імпортне пальне: «Україна декларує дотримання принципів вільного ринку, натомість, запровадження акцизу ставить товари з Євросоюзу у невигідне становище. Це не лише порушує правила ВТО, чиїм членом є наша країна, у відповідь ми можемо одержати загороджувальні заходи щодо українських товарів у Європейському Союзі».

«Введення акцизу викличе здорожчання цін на пальне та товари, які містять у своїй ціні транспортну складову, більше того, українські споживачі будуть позбавлені якісного продукту», – зазначив Президент «Галнафтогазу».

Поділитись