Відкритий кубок області з болдрінгу
20.03.2006

Відкритий кубок області з болдрінгу

18-19 березня у Львові в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся перший відкритий кубок Львівської області зі скелелазіння на стенді.

Змагання проводилися у два етапи, перший день - кваліфікаційні змагання, другий - фінальні. До участі у змаганнях зголосилося 85 спортсменів з усієї України (56 чоловіків та 29 жінок), серед них Ольга Шалагіна (чемпіон світу з болдрінгу 2005 р. МСМК, Одеса), Олена Остапенко (Майстер Спорту Міжнародного Класу, Харків). На змагання також приїхав спортсмен із Польщі.

«Це перші змагання у Львові такого рівня за всю історію розвитку цього спорту в нашому регіоні, - сказав на відкритті змагань президент Гірського клубу «Екстрем», Кандидат в Майстри Спорту зі скелелазіння Сергій Федірко, - і вони обіцяють бути доволі цікавими, адже участь у них беруть два МСМК, два МС, 14 КМС, інші сильні спортсмени».

За результатами змагань в чоловічій групі перше місце посів Станіслав Клешньов (Майстер Спорту, Макіївка), в жіночій групі перше місце здобула Ольга Шалагіна (чемпіон світу з болдрінгу 2005 р. МСМК, Одеса).

Поділитись