Відкривайте нові смаки хот-догів на смачній заправці «ОККО»
12.08.2016

Відкривайте нові смаки хот-догів на смачній заправці «ОККО»

Запропонувавши ще у 2009 році першими серед українських АЗК французькі хот-доги, мережа «ОККО» тим самим створила новий тренд на ринку, тож сьогодні популярні сосиски у хрусткій вертикальній булочці вже можна зустріти далеко за межами заправок. Однак цього літа смачна заправка вирішила здивувати своїх відвідувачів-гурманів черговою новинкою, представивши цілу лінійку нових хот-догів з оригінальними смаками кулінарних регіонів світу. В цій колекції реалізували абсолютно інший підхід до створення та подачі продукту – горизонтальні хот-доги в розрізаній багетній булочці, що дозволяє розширити асортимент інгредієнтів та смакових варіацій.

Клієнти мережі вже мали змогу насолодитися датським хот-догом у такій подачі, котрий 2 роки тому почали продавати на 45 АЗК «ОККО». Це ідеальне поєднання улюбленої сосиски із ароматними цибулевими чіпсами, сиром та хрусткими маринованими огірками у розрізаній багетній булочці. Дуже швидко він став справжнім хітом, особливо серед чоловіків, тим самим спонукаючи команду «ОККО» до чергових експериментів. Тож починаючи з серпня до популярного датського приєдналися ще 3 нових смаки – італійський, азійський та мексиканський.  Сьогодні пілотний проект з повним асортиментом цих новинок запустили на одній з АЗК «ОККО» у Львові. А до кінця року планується запустити вже 40 точок продажу по всій Україні.

Легкий та свіжий італійський хот-дог неодмінно сподобається дівчатам. Ароматний базилік, ніжний сир фета, бальзамічний крем-соус у поєднанні зі шматочками свіжого помідора складають ідеальну смакову компанію класичній сосисці у розрізаній хрусткій багетній булочці. На відміну від звичного французького хот-дога така новинка дозволяє отримати не лише гастрономічне, а й естетичне задоволення.

Шанувальникам гостро-пікантних смаків варто спробувати новий азійський хот-дог. Окрім сосиски до його складу входять зернята сезаму, гострий перець чилі, кінза, соєвий соус та пікантна огіркова сальса.

Ті ж, хто полюбляє мексиканську кухню, неодмінно звернуть увагу на однойменний хот-дог, в якому із класичною сосискою гармонічного поєдналися червона квасоля в соусі чилі, солодка соковита кукурудза та соус з ароматним болгарським перцем.

«Слідуючи концепту «смачної заправки», ми постійно експериментуємо, щоб щоразу дивувати гостей наших АЗК новими незвичними смаками. – коментує Оксана Джус,  керівник управління кафе мережі АЗК «ОККО». – Так, запустивши у 2014 році датський хот-дог, сьогодні ми раді представити розширену лінійку оригінальних смачних новинок. Наша команда дуже довго працювала над її створенням, постійно вдосконалюючи, тож сподіваємося, що клієнти неодмінно оцінять результат наших кулінарних старань». 

Поділитись