Відвідувачі ресторанів на АЗК «ОККО» економлять на пальному
04.07.2014

Відвідувачі ресторанів на АЗК «ОККО» економлять на пальному

Починаючи з 1 липня, у ресторанах «A la minute» і «Pasta Mia», що працюють на АЗК «ОККО», розпочали видавати спеціальні купони зі знижкою 50 копійок на літр пального.

Купон на знижку отримуватиме кожен клієнт, який у період з 1 липня по 31 серпня 2014 року зробить замовлення на суму від 50 грн у ресторанах «A la minute» або «Pasta Mia», використавши при розрахунку картку FISHKA. Скористатися цим купоном можна на будь-якому АЗК «ОККО» (крім розташованих у Криму) до 10 вересня 2014 року. Знижка надається одноразово при заправці будь-яким пальним (окрім метану) до повного баку одним чеком.

 

«Наша акція особливо актуальна улітку, коли чимало наших клієнтів вирушають автотранспортом у мандрівки та відпустки. Турбуючись про їхню вигоду та комфорт в дорозі, ми й запровадили роздачу купонів на знижку, - каже керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Тож тепер вони можуть спланувати свою подорож таким чином, щоб і смачно поїсти в дорозі, і перепочити у затишній обстановці, а при цьому ще й відчутно зекономити на пальному».

 

А для водіїв, які подорожують у нічний час, мережа «ОККО» у період з 1 червня по 31 серпня пропонує ще й безкоштовну нічну каву. Американо чи американо з молоком можна отримати безоплатно на будь-якому з АЗК «ОККО» із 23.00 ночі до 07.00 ранку.

Поділитись