Вигідний шопінг online разом з оновленим мобільним додатком Fishka
22.08.2016

Вигідний шопінг online разом з оновленим мобільним додатком Fishka

Програма винагород Fishka представляє оновлену версію мобільного додатку, котрий стане справжньою знахідкою для фанів онлайн-шопінгу. З його допомогою клієнти мережі «ОККО» та інших партнерів коаліційної програми можуть здійснювати покупки в улюблених інтернет-магазинах через смартфони, при цьому отримувати ще більше балів на свою картку Fishka.

Новий унікальний сервіс Fishka Online у мобільному додатку об’єднав більше 20 популярних онлайн-магазинів, де можна купити буквально все необхідне: від косметики, дитячих товарів, одягу і книг до побутової техніки, гаджетів, ювелірних прикрас і навіть оренди авто. Серед шопінг-площадок – AliExpress, ModnaKasta, Yves Rocher, Booking та багато інших. Користуючись мобільним додатком, клієнтам Fishka стають доступними різноманітні акції та пропозиції від онлайн-магазинів. Наприклад, користувачі сервісу Fishka Online можуть здійснювати бронювання на Booking, за яке Fishka поверне балами 4% вартості. А ще на Booking зараз діють спеціальні умови – безкоштовне скасування бронювання готелю в будь-якій точці світу. Також клієнти можуть скористатися пропозицією від магазину AliExpress, в якому зараз доступна знижка до 80% на електроніку, а Fishka поверне балами 8% вартості покупки на власний рахунок користувача.

«Шопінг через аплікацію Fishka – це дуже просто, зручно і вигідно, – коментує Василь Дмитрів, керівник департаменту маркетингу мережі «ОККО». – Клієнти наших АЗК вже оцінили переваги оновленого мобільного додатку. Адже все, що потрібно – просто зайти на сайт улюбленого магазину через мобільний додаток Fishka, і більше нічого зайвого. Користувач купує товари звичним способом, а бали за ці покупки будуть зараховуватися автоматично».

Для нарахування балів застосовуються 2 схеми: бали за покупку або бали за кожну витрачену гривню. З переліком усіх магазинів та вигодами від онлайн-шопінгу в кожному з них можна ознайомитися безпосередньо в мобільному додатку у відповідному розділі Fishka Online.

Нагадаємо, що окрім нового сервісу користувачі мобільної аплікації Fishka можуть зручно планувати маршрут із заїздом на АЗК «ОККО» або до партнерів програми (супермаркети «Фуршет», магазини «АЛЛО», банкомати та відділення Райффайзен Банку Аваль і т.д.), за допомогою фільтрів обрати той тип ресторану, в якому саме хочеться пообідати (A la minute, Pasta Mia, Meiwei), стежити за балансом балів, історією транзакцій, дізнаватися про діючі акції та знижки, переглядати і замовляти винагороди – і все це лише в кілька кліків. Варто зазначити, що завдяки віртуальній картці в мобільній аплікації, яка є повноцінною заміною пластикової, можна ще більше накопичувати балів за покупки в кафе і ресторанах мережі «ОККО».

Поділитись