«Вигравай авто або знижку»: акцію продовжено
01.09.2016

«Вигравай авто або знижку»: акцію продовжено

Мережа АЗК «ОККО» продовжує акцію «Вигравай авто або знижку на пальне» до 31 жовтня. Акція стартувала в мережі АЗК на початку літа і за цей час здобула популярність серед клієнтів. Понад 35 тисяч водіїв отримали знижки від 3 грн/л на якісне пальне, а двоє, взявши участь у незвичному футбольному змаганні, вже стали власниками новеньких автомобілів Volvo V40 Cross Country (до речі, третє змагання за авто відбудеться вже цієї суботи).  

«За три літніх місяці, впродовж яких тривала ця акція, ми отримали так багато позитивних відгуків, що альтернативи продовженню у нас просто не залишилось. Що робить її популярною? Проста і унікальна механіка, де все залежить лише від учасника і його удачі, а ще можливість подарувати нашим клієнтам щось більше – шанс відчути себе справжніми зірками футболу, ну і, звісно, виграти новеньке авто», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів.  

Безпрограшна акція триватиме на «ОККО» ще два місяці. Щоб стати її учасником, необхідно заправити від 15 л будь-якого пального (крім метану) із зареєстрованою карткою Fishka і витягнути з барабану акційну картку. Ви миттєво дізнаєтесь про свою винагороду: знижку на пальне до 5 грн/л або шанс позмагатись за авто Volvo V40 Cross Country на футбольному полі. Детальні правила акції – тут http://promo.okko.ua/

 

Поділитись