«Вигравай авто або знижку»: акцію продовжено
27.01.2017

«Вигравай авто або знижку»: акцію продовжено

«ОККО» знову продовжує акцію «Вигравай авто або знижку на пальне». На цей раз до 31 березня 2017 року. Ця акція триває на ОККО вже понад півроку і не перестає нарощувати популярність серед клієнтів мережі. За цей час близько 100 000 водіїв отримали знижки на пальне від 3 до 5 грн/л, а шестеро, здобувши перемогу в незвичному футбольному змаганні, вже стали власниками новеньких автомобілів Volvo V40 Cross Country.

6 автомобілів вже розіграно, розіграш ще двох заплановано на 4 лютого, а за умови продовження активності ще два авто знайдуть нових власників. Це означає, що до кінця березня ОККО розіграє в сумі 10 автомобілів Volvo V40 Cross Country – безпрецедентну кількість.

«Є три складових, які роблять цю акцію мегапопулярною серед наших клієнтів. По-перше, це безпрограшність, адже кожен, хто бере в ній участь, отримує подарунок. По-друге, можливість заправити якісне пальне з хорошою знижкою. Ну і, звісно, реальний шанс виграти авто. Бачити емоції людей, які розуміють, що лише завдяки своїм зусиллям і удачі вони отримують новенький автомобіль – це незабутньо», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. 

Безпрограшна акція триватиме на «ОККО» до кінця березня. Щоб стати її учасником, необхідно заправити від 15 л будь-якого пального (крім метану) із зареєстрованою карткою Fishka і витягнути з барабану акційну картку. Клієнт миттєво дізнається про свою винагороду: знижку на пальне до 5 грн/л або шанс позмагатись за авто Volvo V40 Cross Country на футбольному полі. Детальні правила акції: http://promo.okko.ua/

Поділитись