Вигравайте пальне від «ОККО» на улюбленому радіо
22.03.2017

Вигравайте пальне від «ОККО» на улюбленому радіо

Чимало українських водіїв вже переконалися, що навіть не встаючи з-за керма, а просто слухаючи улюблену радіостанцію, можна виграти брендове пальне від «ОККО». Таку можливість можна отримати, слухаючи ефір 9 популярних радіостанцій України з загальною аудиторією понад 1 мільйон слухачів щодня. Вже понад 500 водіїв стали переможцями таких розіграшів, отримавши в подарунок близько 5000 літрів фірмового пального Pulls від «ОККО». Тож налаштовуйтесь на відповідну хвилю, дзвоніть у студію та вигравайте якісне пальне у прямому ефірі.

Яку музику ви б не любили – старий добрий рок, сучасну електроніку чи популярні шлягери – шанс на перемогу є у кожного. Адже позмагатись за пальне від «ОККО» можна в ефірі абсолютно різних за форматом радіостанцій. На «Хіт FM», «NRJ», «RadioROKS», «Радіо П’ятниця», «Авторадіо», «Русское Радио Україна», «Ретро FM» та «Львівській хвилі» слухачі можуть поспілкуватися з улюбленими ведучими, пограти у драйвові ігри, почути цікаві поради від досвідчених водіїв та поділитися своїми, а в результаті ще й отримати від 10 літрів якісного пального від «ОККО». 

«Такий несподіваний подарунок зарядить позитивними емоціями будь-кого з самого ранку, адже більшість наших рубрик виходить в улюблених ранкових шоу! Тож, навіть якщо ви застряли в заторі по дорозі на роботу, азартна гра та корисний приз, безумовно, піднімуть настрій, – переконаний керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – До того ж, на деяких радіостанціях працює «накопичувальна механіка»: якщо сьогодні ніхто зі слухачів не відповів правильно на запитання ведучих, то нерозіграні 10 літрів пального переносяться на наступний день і обсяг призу зростає. Так, декому пощастило виграти 50 і навіть більше літрів пального».

Спільні з «ОККО» проекти на улюблених радіостанціях українців стартували з вересня минулого року та триватимуть до кінця 2017 року. Тож заправити авто якісним пальним, просто насолоджуючись улюбленим шоу на радіо, може  кожен з вас.

Де і коли можна виграти пальне від «ОККО»:

Радіостанція

Програма

Час ефіру (по буднях)

РЕТРО FM

«Ранкова заправка»

8:35

NRJ

«Drive Time»

8:20

Радіо П’ятниця

«Обережно, Зубрійчук»

9:15

Авторадіо

«Ручник»

8:35

Хіт FM

«Автопоради»

8:10 та 9:55 

KISS FM

«Музика в дорогу» (без розіграшу)

9:20, 12:00, 16:00, 18:20

Radio ROKS

«РОКС-заправка»

16:00 та 17:30

Русское радио Україна

«Ранкова заправка»

7:10 та  8:10

Львівська хвиля

«Шиворіт навиворіт»

8:10

 

Поділитись