Вигравайте шини GOODYEAR на якісному пальному ОККО
31.01.2014

Вигравайте шини GOODYEAR на якісному пальному ОККО

1 лютого в мережі автозаправних комплексів «ОККО» стартувала нова акція, під час якої клієнти отримають шанс виграти 100 комплектів літніх шин Goodyear EfficientGrip Performance* та 10 000 комплектів чохлів для зберігання шин**. Чохли переможці акції зможуть отримати миттєво, безпосередньо на АЗК. Розіграш комплектів шин відбудеться у фіналі акції.

Щоб узяти участь в акції, потрібно бути зареєстрованим учасником програми FISHKA. За умовами акції кожні 5 х 20 літрів пального Pulls 95, Pulls Diesel, А-95 ЄВРО, ДП ЄВРО, А-92 ЄВРО чи газу (СПБТ) дають шанс на виграш комплекту літніх шин. За придбання 40 літрів пального одним чеком учаснику акції буде зараховано 2х20 літрів, за придбання 60 літрів одним чеком - 3х20 літрів і т.д.

Водночас кожен клієнт, який у період з 28 лютого до 31 березня 2014р. заправить авто на 20 і більше літрів пального, автоматично отримує можливість миттєво виграти 1 із 10 000 комплектів чохлів для зберігання шин. У разі миттєвої перемоги на касовому чеку та чеку принтера лояльності буде надруковано повідомлення про виграш. Тому щоразу, після здійснення оплати 20 літрів пального, потрібно перевіряти свій чек.

Акція триває з 1 лютого до 31 березня 2014 року.

Результати акції будуть оприлюднені 7 квітня 2014 року.

Детальніше про умови акції

*Гудйеар ЕфішиентГріп Перформанс. Під винагородою мається на увазі можливість придбати комплект літніх шин за акційною ціною 1 грн. Винагорода може відрізнятися від зображеної у рекламних матеріалах.** Під винагородою мається на увазі можливість придбати комплект чохлів для зберігання шин за акційною ціною 0,01 грн. Винагорода може відрізнятися від зображеної у рекламних матеріалах.

Поділитись