Винагороди від програми лояльності FISHKA знаходять своїх власників!
08.07.2009

Винагороди від програми лояльності FISHKA знаходять своїх власників!

Станом на сьогодні в межах програми лояльності FISHKA зібрано понад 40 мільйонів балів, з яких 2,5 мільйони клієнти мережі «ОККО» вже обміняли на винагороди.

Найпопулярнішими винагородами серед учасників програми виявилися вологі серветки "ОККО" та склоочисники "Exol". Як сказав у телефонній розмові один з учасників: "Ми звичайно можемо купити ці товари і за гроші, але приємно, коли ти можеш отримати їх у якості винагороди. Мені так чи інакше потрібно купувати бензин".
Кожен раз при покупці пального, товарів або послуг на АЗК «ОККО» не забувайте пред’являти картку FISHKA і збирайте бали на своєму рахунку, щоб потішити себе та своє авто!

 

Програма лояльності FISHKA від мережі «ОККО» стартувала 16 травня у двох областях – Львівській та Харківській областях. FISHKA розгортатиметься поетапно на інші області та на усі АЗК «ОККО». Найближчим часом програму FISHKA зможуть підтримувати наші заправки у Тернопільській, Рівненській, Київській та Одеській областях. Загалом, цієї осені програма лояльності охопить вже усю мережу. Про умови програми Ви можете дізнатися на cайті www.myfishka.com, на гарячій лінії служби підтримки 8 800 505 11 80, а також безпосередньо на АЗС ОККО.

Лови свою Фішку!

Поділитись