Вінниця має намір здати в оренду ''Галнафтогазу'' 0,21 га землі
09.05.2006

Вінниця має намір здати в оренду ''Галнафтогазу'' 0,21 га землі

Управління земельних ресурсів Вінницької міської ради затвердило проект рішення Вінницької міськради про здачу в оренду концерну "Галнафтогаз" (Львів) земельної ділянки площею 0,2095 га по вулиці 30-річчя Перемоги для будівництва комплексу автозаправної станції. Про це повідомив заступник мера Вінниці Анатолій Уздемир.
З його слів, планується, що земельну ділянку буде зданий в оренду "Галнафтогазу" до жовтня 2014 року.  Уздемир додав, що "Галнафтогаз" планує інвестувати близько 1,5 млн. гривень у будівництво АЗС на орендованій земельній ділянці.
"Рішення про здачу в оренду землі "Галнафтогазу" буде прийнято на сесії міськради 10 травня", - уточнив він.  Як повідомляло агентство, в 2006 році "Галнафтогаз" має намір збільшити мережу автозаправних станцій під торговельною маркою "ОККО" на території Вінницької області на 22,5% або 9 АЗС до 49 станцій, інвестувавши в будівництво 13 млн. гривень.  Нові АЗС будуть побудовані у Вінниці, а також Жмеринці, Ладижині, Бершаді, Барі, Чечельнику, Козятині, Погребищі й Піщанці (усі - районні центри Вінницької області).
Зараз "Галнафтогаз" володіє мережею АЗС "ОККО", що складається з 117 сучасних комплексів.  У цілому концерну належить 170 автозаправних станцій й 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській і Чернігівській областях, а також у Києві.  За даними прес-служби концерну, понад 75% акцій відкритого акціонерного товариства "Галнафтогаз" належать компанії FIEH Establishment, решта акцій належать юридичним і фізичним особам.

Поділитись