Вишукана сирно-м’ясна колекція на АЗК «ОККО» у Києві
11.08.2016

Вишукана сирно-м’ясна колекція на АЗК «ОККО» у Києві

У столичних гурманів з’явилася ще одна причина заїхати на смачну заправку «ОККО». На київських комплексах нового формату відтепер в асортименті магазинів є добірні італійські та французькі сири, а також іспанські м’ясні делікатеси. Такі смачні пропозиції є досить рідкісними в Україні, тому окрім АЗК «ОККО» їх можна знайти в обмеженій кількості спеціалізованих магазинів.

До переліку сирних новинок входять три різновиди від італійської марки Bіraghi, сир Гран Падано від ТМ Castelli та «футбольні» сирні м’ячики від ТМ Borde Kase. Францію у цій колекції представляє відома марка Pere Toinou з сирами сортів Брі та Камамбер. Крім того, на «ОККО» можна придбати вишукані іспанські хамони від визнаних європейських виробників Casademont і Carchelejo. Це великі сімейні підприємства з іспанських провінцій Каталонія та Кордова, що вже понад півстоліття займаються м’ясним бізнесом. Від цих виробників, а також від однієї з найпопулярніших в Іспанії ТМ Espana, на «ОККО» також представлена сирокопчена ковбаса у зручних форматах та нарізки.

Всі м’ясні та сирні новинки пропонуються у фасованому вигляді. Тому їх зручно взяти з собою, щоб поласувати в дорозі, пригостити близьких і друзів. А для тих, хто захоплюється кулінарією, вони можуть послужити як інгредієнти для приготування страв європейської кухні, або ж у якості смачної закуски до вин, що також представлені на «ОККО».

«Ми розвиваємо магазини у мережі «ОККО» одночасно у двох напрямках, намагаючись з одного боку якомога повніше задовольнити попит на найбільш популярні під час подорожі продукти й товари, але водночас і відповідати запитам вимогливих гостей, котрі полюбляють куштувати особливі смаки та розуміються на високоякісних продуктах, – розповідає Наталія Резнікова, керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО». – Наприклад, імпортні сири, хамон, ковбаси – саме така пропозиція, що стає доступною широкій аудиторії клієнтів завдяки «ОККО». Реагуючи на запит гостей наших АЗК, ми прагнемо, що якісних продуктів від кращих європейських виробників у мережі ставало дедалі більше».

Сирно-м’ясні новинки можна придбати на АЗК «ОККО» в Києві за адресами:

  • с. Софiївська Борщагiвка, вул. Велика Кiльцева, 54
  • м. Київ, вул. Семена Скляренка, 4
  • м. Київ, просп. Ватутiна, 5
  • м. Київ, просп. Героїв Сталiнграду, 1-А
  • м. Київ, вул. Новокостянтинiвська, 4-А
Поділитись