Вітаємо переможців Акції «Ставай на лижі в «A la minute»
18.01.2013

Вітаємо переможців Акції «Ставай на лижі в «A la minute»

Ставай на лижі в «A la minute» - вигравай вікенд у гірськолижній столиці Польщі! Під таким гаслом з 1 грудня 2012 року по 15 січня 2013 року тривала Акція у мережі наших ресторанів. Гості мали нагоду не лише спробувати страви польської кухні, які було введено у меню лише на цей період, а й шанс виграти цінні призи. Партнером проведення Акції є Представництво «Польської Організації Туристичної».

Нагадаємо, що для того, щоб взяти участь у розіграші призів, достатньо було придбати дві будь-які страви польської кухні і надати при розрахунку свою картку FISHKA. Якщо ця умова була виконана два, три чи більше разів, то стільки ж разів картка клієнта брала участь у розіграші. Загалом учасниками Акції було зареєстровано 940 карток клієнтів мережі. Однак власники деяких з них виконали умову кілька разів, а відповідно у стільки ж разів і збільшили свої шанси на виграш.

Розіграш призів відбувся 17 січня 2013 року. Переможців було визначено методом випадкової комп’ютерної вибірки у присутності членів комісії. Головний приз – вікенд на двох у гірськолижній столиці Польщі (м.Закопане, готель Litwor*****) – випав Олегу Данилову з Києва. Крім цього було розіграно й додаткові призи – 10 сертифікатів номіналом 200 грн на харчування у будь-якому з ресторанів мережі «A la minute» і 100 унікальних термочашок.

Переможців Акції буде повідомлено про перемогу за допомогою телефонного зв'язку (на контактний номер, вказаний в реєстраційній анкеті учасника програми FISHKA). Також про переможців Акції можна буде дізнатись на сайтах www.alaminute.ua, www.okko.ua, www.myfishka.com, www.polscha.travel та за телефоном гарячої лінії 0 800 501 101, гарячої лінії FISHKA 0 800 505 118.

Про дату і місце вручення головного призу – сертифікату на відпочинок у Польщі - ми повідомимо додатково.

З повним переліком переможців можна ознайомитися тут .

 

Поділитись