Вітаємо переможців конкурсу мандрівного кіно Road Movie Festival 2013
11.10.2013

Вітаємо переможців конкурсу мандрівного кіно Road Movie Festival 2013

Конкурс мандрівного кіно Road Movie Festival 2013, який організували мережа ресторанів для відпочинку у дорозі «A la minute» та «Pasta Mia» спільно з AutoTravel.ua завершено. 10 жовтня журі підвело підсумки та визначило лідерів у двох номінаціях.

Переможцем конкурсу і власником однієї з камер GoPro став учасник під ніком Max Lipatov за своє надихаюче відео Соло Вело Круго Крымка. Крымское велопутешествие. Його робота набрала найбільшу кількість голосів серед членів журі, перш за все, завдяки цікавій ідеї та енергії.

Організатори виявили, що за перемогу в номінації «Переможець глядацьких симпатій» боротьба була нечесною. Тож журі конкурсу було змушене дискваліфікувати кількох учасників за "накручуванння" голосів. Відтак, власником другої камери став учасник з ніком troepolsky. Найбільшу кількість вподобань від користувачів сайту та соцмереж здобула його неймовірна відеоподорож Hot Dog Photo Movie.

Нагадаємо, що конкурс мандрівного кіно стартував 12 червня і проходив у два етапи. Перший тривав до 15 вересня та завершився формуванням шорт-листа з 13 претендентів на перемогу у кожній з номінацій: «Переможець конкурсу Road Movie Festival», якого обирало журі конкурсу, та «Переможець глядацьких симпатій конкурсу Road Movie Festіval», якого обирали користувачі.

Список відео, які ввійшли до шорт-листа можна переглянути ТУТ.

Умови конкурсу - ТУТ.

Поділитись