Віталій Антонов підписав Декларацію «Української бізнес ініціативи»
03.02.2016

Віталій Антонов підписав Декларацію «Української бізнес ініціативи»

1 лютого у Києві оприлюднено Декларацію «Української бізнес ініціативи», в яку об’єдналися представники бізнесу, готові розділити з владою і суспільством відповідальність за виведення держави з кризи і перехід до економічного зростання. Президент «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») Віталій Антонов, як один з активних учасників «Української бізнес ініціативи», вважає, що чесний і прозорий бізнес повинен сьогодні виступити промоутером модернізації економічних стосунків у державі.

За його словами, нинішній Євросоюз теж спочатку виник як об’єднання підприємців. «Маючи за мету стати гідним членом ЄС, ми повинні, насамперед, капіталізувати Україну через підвищення соціальних стандартів життя та створення економічної основи держави на засадах розвитку малого та середнього бізнесу. І тут цілі бізнесу та суспільства повністю збігаються”, - зазначив Віталій Антонов. Наступним кроком учасників “Української бізнес ініціативи” стане створення цілісної економічної доктрини України, яка забезпечила б стрімке економічне зростання й підвищення добробут громадян.

Віталій Антонов наголосив, що “Українська бізнес ініціатива” – це в першу чергу об’єднання персоналій, а не підприємств. І воно відкрите для усіх, хто зацікавлений у впровадженні реальних змін в Україні і поділяє цінності ініціаторів – такі, як прозорість ведення бізнесу, чесна конкуренція, відповідальність перед суспільством.

До складу “Української бізнес ініціативи” також увійшли Сергій Тарута, співвласник корпорації “ІСД”; Євген Уткін, Президент і Голова Ради директорів КMCore; Віктор Пінчук, власник компанії EastOne; Володимир Цой, президент компанії MTI; Ігор Ліскі, Голова Ради директорів “Ефективні інвестиції”; Геннадій Буткевич, співвласник мережі супермаркетів АТБ; Андрій Гордійчук, співвласник компанії “Сварог”; Олег Бахматюк, власник “УЛФ”; Ігор Мазепа, генеральний директор ІК “Concorde Capital”; Лев Блейзер, співвласник компанії “SigmaBleyzer” та інші.

Поділитись