Віталій Антонов посів перше місце у рейтингу тижневика «Власть денег»
20.10.2009

Віталій Антонов посів перше місце у рейтингу тижневика «Власть денег»

За результатами рейтингу, який щокварталу складає Всеукраїнський діловий тижневик «Власть денег», у ІІІ кварталі 2009 року перше місце серед бізнесменів, які входять до «другої ліги» власників найбільших фінансово-промислових груп України посів Віталій Антонов.

Серед досягнень, за які присудили перше місце, експерти тижневика виокремили: входження ЄБРР до статутного капіталу «Концерну Галнафтогаз», збільшення EBITDA, операційного та чистого прибутку Концерну порівняно з 2008 роком, введення в експлуатацію нових АЗК «ОККО» у ІІІ кварталі 2009 року, припинення пілотного проекту з франчайзиноговою мережею (джоберами) та використання нею бренду «ОККО», а також відкриття блогів мережі АЗК «ОККО» на п'ятьох інтернет-ресурсах.

Серед інших важливих досягнень холдингу, експерти «Власти денег» вказали на отримання «Концерном Хлібпром» дозволу АМКУ на концентрацію частки більше 50% в акціонерів-фізичних осіб у ТзОВ «Явiр-Млин» (виробник борошна) та озвучені плани девелоперської компанії UDC Holding, яка теж є складовою Універсальної інвестиційної групи, до кінця 2011 року побудувати у Львові чотиризірковий готель Novotel. На 2010-2011 рр. UDC Holding запланував будівництво ще одного об'єкта – бізнес-центру «Симфонія» в Києві у форматі Green Building. Це буде перша будівля в Україні такого роду, повністю збудована з використанням енергозберігаючих технологій.

Підкреслимо, що Віталій Антонов випередив у рейтингу «Власти денег» таких бізнесменів, як Володимир Костельман, Леонід Юрушев, Сергій Тігіпко, Євген Черняк.

Поділитись