Віталій Антонов увійшов до Топ-10 інноваційних бізнес-лідерів України
25.10.2018

Віталій Антонов увійшов до Топ-10 інноваційних бізнес-лідерів України

Президент і голова спостережної ради «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов посів сьоме місце у рейтингу інноваційних лідерів, укладеному журналом Leadership Journey спільно з консалтинговою компанією Nobles Fortune. Серед основних досягнень компанії укладачі рейтингу відзначили сервіс OKKO Pay, встановлення сонячних електростанцій на АЗК, активне входження у нові бізнеси – курортно-рекреаційна діяльність та корпоративне харчування.

Інноваційних лідерів рейтингу визначали серед власників, керівників та менеджменту українських компаній з різних сфер діяльності, чий річний оборот є не меншим, ніж 1 мільярд гривень. До лонг-листа учасників рейтингу увійшли 92 бізнесмени, у фінальному ж списку їх залишилося 35.

Місця у рейтингу розподілялися за результатами проведеного у серпні-вересні 2018 року опитування  експертів. Кожен із них отримував анкету, в якій оцінював претендентів за 4 критеріями: інноваційні підходи в управлінні бізнес-процесами; інноваційність продукту компанії; масштаб інновацій; репутація керівника. Отримавши оцінки від усіх експертів, журі виводило середній бал для кожного з кандидатів, а відповідно і його місце в рейтингу.  

Поділитись