Віталій Антонов увійшов до трійки кращих топ-менеджерів українського ритейлу
25.05.2018

Віталій Антонов увійшов до трійки кращих топ-менеджерів українського ритейлу

Журнал «Фокус» опублікував традиційний щорічний рейтинг кращих-топ-менеджерів України, в якому відзначено по 3 кращих управлінці з 11 ключових галузей економіки. До трійки топів у сфері ритейлу увійшов президент, голова Наглядової ради «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК ОККО) Віталій Антонов. Разом з ним лідерами у цій номінації стали ще співвласник Fozzy Group Володимир Костельман і генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков.

Основним критерієм вибору при укладанні рейтингу було опитування галузевих експертів та учасників відповідних ринків, які провели журналісти «Фокуса». Як зазначає видання, у 2017 році «Концерн Галнафтогаз» продемонстрував позитивну динаміку приросту і доходів, і чистого прибутку, і ринкової частки.

У коментарі для «Фокусу» Віталій Антонов розповів, що у 2017 році головним викликом для нього було розширення сфер діяльності. Зараз  «Концерн Галнафтогаз» контролює вже понад 10 бізнесів у різних галузях. «Наші нові напрямки, такі як агро, торгівля природним газом, мінеральними добривами вже показують хороші результати», - зазначив він. Для прикладу, підрозділ «ОККО-Агротрейд» за минулий маркетинговий рік відправив на експорт 500 тисяч тонн зернових.   

Поділитись