Віталій Антонов взяв участь у спецпроекті "50+ книг, щоб стати успішним в бізнесі" від журналу БІЗНЕС
02.07.2019

Віталій Антонов взяв участь у спецпроекті "50+ книг, щоб стати успішним в бізнесі" від журналу БІЗНЕС

«Головне, чого вчить книга Пітера Діамандіса і Стівена Котлера «Сміливий» - не боятися мріяти і діяти масштабно», - Віталій Антонов, президент і голова Наглядової Ради «Концерну Галнафтогаз».

Журнал «Бізнес» випустив спецпроект «50+ книг, щоб стати успішним в бізнесі». Автори спецпроекту зібрали рекомендації від найуспішніших українських бізнесменів (Артур Мхітарян, Дмитро Борисов, Кирило Куницький та ін.) та світових гуру (Ілон Маск, Річард Бренсон, Білл Гейтс та ін.), що діляться власним баченням, які книги є обов’язковими до прочитання для претендентів на успіх у бізнесі. Фактично це книга рекомендацій, яка дозволяє сформувати власний перелік must read книг, виокремити ключові ідеї та спробувати адаптувати їх у власній справі.

Історії успіху бізнесменів та їхніх компаній подано в тісному поєднанні з книжками, які стали джерелом ідей, що дали поштовх героям спецвипуску. Окрема сторінка відведена під перелік конкретних книг, що сприяли особистісному зростанню лідерів та можуть бути корисні бізнес-спільноті.

Віталій Антонов, президент і голова спостережної ради «Концерну Галнафтогаз», у числі успішних українських бізнесменів поділився літературними джерелами власного натхнення. Серед рекомендацій варто виділити книгу «Доставка щастя» (Тоні Шей) та «Сміливий»  (П.Діамандіс, С.Котлер): «За версією Діамандіса — Котлера, якщо ви ставите за мету покращити щось у 10 разів, то реальність обов’язково внесе свої корективи. Можливо, ваш результат буде кращим лише вдвічі. Але навіть удвічі — це неймовірно. Натомість якщо ви прагнете до покращення у 2 рази, то можете отримати лише 5%. Кого надихають 5%? Нікого. Головне, чого вчить ця книга, — не боятися мріяти і діяти масштабно».

Поділитись