Віталія Антонова визнали найвпливовішим бізнесменом Львівщини
26.09.2011

Віталія Антонова визнали найвпливовішим бізнесменом Львівщини

Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов посів перше місце у рейтингу найвпливовіших діячів бізнесового середовища Львівської області. Рейтинг було укладено інформаційним агентством «Медіастар» (Львів). Найкращих визначали у шести номінаціях: політики, бізнесмени, представники влади, громадські діячі, працівники ЗМІ та культурна еліта.

За словами керівника проекту Зоряни Ілленко, такий щорічний рейтинг «Медіастар» підготувало уже втретє, базуючись на опитуваннях журналістів, політиків, експертів, соціологів. При цьому акцент робився на досягненнях кожного учасника рейтингу саме за останній рік.

У 2011 р. Віталій Антонов уже посів перше місце у рейтингу найкращих топ-менеджерів нафтогазової промисловості України, укладеному «Українською інвестиційною газетою», та увійшов у трійку найкращих вітчизняних бізнес-управлінців у рейтингу журналу «ТОП-100» і видавництва «Економіка».

«Концерн Галнафтогаз» є одним із найбільших роботодавців та платників податків не тільки Львівщини, а й усієї України. Він забезпечує робочі місця для приблизно 5 тисяч осіб. За підсумками 2010 р. обсяг сплачених компанією податків перевищив 1,6 млрд грн. На території Львівської області нині працює 59 сучасних автозаправних комплексів «Концерну Галнафтогаз» під брендом «ОККО», загалом в Україні – понад 300 таких АЗК.
Поділитись