Віце-президент «Концерну Галнафтогаз» взяв участь у дискусії про майбутню податкову реформу
13.10.2015

Віце-президент «Концерну Галнафтогаз» взяв участь у дискусії про майбутню податкову реформу

12 жовтня у Львові стартував Всеукраїнський проект "Національний діалог: обговорення концепції податкової реформи". У його рамках Міністерство фінансів хоче почути думку авторитетних представників бізнесу і громадянського суспільства щодо майбутніх змін податкової системи. Для цього передбачено проведення чотирьох публічних дискусій – у Львові, Києві, Дніпропетровську й Харкові.

Участь у першій із них узяв віце-президент «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») Василь Даниляк. За його словами, добросовісному бізнесу важливо розуміти, що в країні для всіх діють однакові правила сплати податків, а отже ніхто не отримує конкурентних переваг за рахунок преференцій чи ухилення від оподаткування.

«Концерн Галнафтогаз» належить до числа найбільших платників податків в Україні. У 2014 році консолідована сума сплати податків підприємствами, що входять до його складу, становила 4,4 мільярда гривень, що удвічі більше, ніж у 2013 році. Обсяг його платежів у бюджети різних рівнів за перше півріччя 2015 року становив 2,5 мільярда гривень.

Поділитись