Визначено переможців акції «Заправляй Pulls – вигравай VOLVO C30!»
03.06.2011

Визначено переможців акції «Заправляй Pulls – вигравай VOLVO C30!»

Переможці акції від «ОККО» отримають у подарунок 2 автомобілі VOLVO C30!
3 червня мережа «ОККО» підбила підсумки акції «Заправляй Pulls – вигравай VOLVO C30!». Кожен клієнт – зареєстрований учасник програми лояльності FISHKA, який під час акції назбирав на своїй картці FISHKA 2500 балів, нарахованих за пальне Pulls 95 та Pulls Diesel, автоматично отримав шанс виграти один з двох автомобілів VOLVO C30 (бензиновий або дизельний).

У результаті комп’ютерного жеребкування переможцями акції та власниками нових авто VOLVO C30 стали: Валентина Зеленчук з Чернігова (бензинове авто) та Юрій Лесь з Києва (дизельне авто). Вітаємо!

За процедурою розіграшу та дотриманням принципів прозорості, чесності та справедливості спостерігав спеціально запрошений експерт міжнародної аудиторської компанії Ernst&Young.

Усього у розіграші взяли участь 25 211 учасників. Зауважимо, що деякі з них враховувалися два і більше разів, оскільки їх власники набрали вдвічі і більше балів кратних 2500 за Pulls 95 та Pulls Diesel, таким чином генеральна сукупність склала 50 822 рахунків.

Окрім автомобілів VOLVO C30, серед учасників акції, які набрали 2500 і більше балів за пальне Pulls 95 та Pulls Diesel, було розіграно 1000 радіокерованих моделей автомобіля VOLVO XC60, масштаб – 1:14.

Повний перелік переможців акції ТУТ.

Детальніше про Pulls 95 .
Детальніше про Pulls Diesel.

Офіційний імпортер Volvo Cars Corporation (Вольво Карз Корпорейшн) в Україні рекомендує Pulls 95 та Pulls Diesel.

Поділитись