Визначено щасливих переможців акції «Україна за A la minute»
22.12.2011

Визначено щасливих переможців акції «Україна за A la minute»

21 грудня 2011 року нагороджено переможців акції «Україна за A la minute». Нагадаємо, що для участі в розіграші призів акції потрібно було зібрати 27 ексклюзивних листівок «Колекція нових вражень» з усієї мережі ресторанів «A la minute». Завдання – нелегке, адже ресторани «A la minute» розташовані у 12 областях України. Але учасники акції впорались із цим нелегким завданням, і переможці дійсно заслуговують на винагороду.

Переможців вітали і нагороджували керівники ТзОВ «Террін» (мережа ресторанів «A la minute»): директор операційного департаменту Семенюк Олексій, заступник директора з інновацій та розвитку технологій Білецький Костянтин, керівник відділу маркетингу Купльовська Наталія. Церемонія нагородження відбувалась в ресторані «A la minute» (Гамаліївка, Львівська область).

Щасливими переможцями акції стали: Наталя Головачко зі Львова (ноутбук Asus P52F), Раб Володимир з Львівської області (цифровий фотоапарат FujiFilm FinePix S3200) та Матвєєв Петро з Дніпропетровська (планшетний ПК Globex). Усього у розіграші призів взяли участь 18 учасників, які виконали всі умови акції.

Після церемонії нагородження головний переможець акції Наталя Головачко погодилась розповісти свою історію про участь в такій нестандартній акції. Наталя працює менеджером по зв’язках з громадськістю у молочній компанії «Галичина», любляча дружина і чудова мама (20 грудня сину Владиславу виповнилось 2 роки).

- Як виникла ідея взяти участь в акції?
Я часто їжджу у відрядження, відповідно часто зупиняюсь в ресторанах «A la minute». І спочатку здавалось, що умови акції – дуже прості, і зібрати листівки зі всіх ресторанів буде простим завданням. Але потім виявилось, що все не так просто. Знайомих, які живуть або працюють в інших містах України – багато, але в кожного з них свої проблеми і турботи. Доводилось багато разів нагадувати про своє прохання передати листівку з ресторану «A la minute».

- А які ще були труднощі при збиранні листівок?
Важко було з тими регіонами, в яких не було знайомих. На певному етапі я зрозуміла, що немає людей, які б могли взяти для мене листівку. І таких листівок аж 7! Тоді на думку спала ідея пошукати людей в соціальних мережах з відповідних регіонів і просити їх про допомогу. Дехто може сказати, що соромно просити про таке незнайомців. Але я вірила – світ не без добрих людей (і моя перемога в акції ще раз це доводить). Якби мене попросили про щось схоже – я б не відмовилась, адже така послуга не потребує значних затрат. До речі, я багатьом пропонувала теж стати учасниками акції, передати листівки зі Львова та області, але ніхто не вірив у реальність зібрати всі 27 листівок.
А загалом збирати листівки було не важко – важко було повірити в свої сили і розпочати.

- Після того, як акція закінчилась, ви повідомили всіх «співучасників», що таки реально зібрати всі листівки?
Звичайно. Всі, хто мені допомагав, були дуже щасливі, вболівали за мене, вітали. До речі, за 10 год до закінчення акції у мене не було останньої листівки (з Волинської області, Старовойтово). Але все-таки я знайшла хлопця через соціальну мережу, що живе в сусідньому населеному пункті, і за 27 хвилин вмовила його взяти листівку і терміново передати мені рейсовим автобусом.

- А зі сторони чоловіка була підтримка?
Він казав, що я божевільна. Але знав, що оскільки я вже почала цю справу, то доведу її до кінця. Він теж допомагав збирати листівки з тих областей, де в нього є знайомі.

- Ви зібрали всю «Колекцію нових вражень». Які нові враження ви відкрили для себе після участі в акції?
В першу чергу, хочу відзначити, що всі листівки – дуже цікаві, і я відкрила для себе багато цікавих місць для подорожей, про які раніше і не підозрювала. Тепер чекаємо весни, щоб поїхати всією сім’єю. Завдяки ресторанам «A la minute» можемо дозволити собі подорожувати з маленьким сином – адже в кожному ресторані мережі продумані послуги для найменших мандрівників (окремі страви для дітей, дитячі столики та пеленатори). Такий сервіс європейського рівня приємно вражає!

Хочу подякувати вам за можливість взяти участь в такій цікавій акції – у мене з’явились нові знайомі, поспілкувалась з тими, кого давно не бачила, і взагалі отримала безліч позитивних емоцій.
Поділитись