Власний імпорт мережі «ОККО»
15.01.2015

Власний імпорт мережі «ОККО»

У магазинах мережі АЗК «ОККО» з’явилася ціла лінійка товарів власного імпорту, які компанія закуповує за прямими контрактами з кращими європейськими виробниками. До цього переліку вже увійшли продукти таких популярних за кордоном марок як Dr.Martins, Aqua Verde (соки),  SWISS (напої), AriZona (холодний чай), Michel et Augustin (печиво), Dr.Kargs (хлібці). Знайти усі ці смачні новинки клієнтам допоможуть спеціальні цінники з відміткою «Власний імпорт ОККО».


«Уклавши прямі контракти безпосередньо з виробниками, ми пропонуємо нашим клієнтам унікальні для ринку продукти, а завдяки власній логістиці й відсутності посередницьких ланок можемо гарантувати їх європейську якість» - пояснює директор мережі магазинів на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва.


Розширюючи лінійку власного імпорту, ми підбираємо унікальні для українського ринку продукти, які будуть цікаві різним споживачам,  - щоб мали з чого вибирати і діти, і поціновувачі здорової їжі, і гурмани. Адже деякі із запропонованих товарних позицій поєднують у собі несподівані смаки, які рідко зустрінеш на ринку України – наприклад, кокосовий сік, зелений чай із гранатом чи хлібці із сиром та моцареллою.

Поділитись