Внутрішній інтелектуальний капітал є конкурентною перевагою компанії – HR-директор мережі АЗК «ОККО»
13.06.2014

Внутрішній інтелектуальний капітал є конкурентною перевагою компанії – HR-директор мережі АЗК «ОККО»

12 червня HR-директор мережі АЗК «ОККО» Руслан Лемещук взяв участь в авторитетному  форумі HR Wisdom Summit 2014 як модератор однієї з панельних дискусій, тема якої була  «HR & Education». Він зазначив, що в мережі «ОККО» дуже ретельно й послідовно працюють над розвитком і  навчанням персоналу, оскільки менеджмент компанії усвідомлює,  що потужний внутрішній інтелектуальний капітал – це запорука успіху високоефективної організації,  це одна з істотних конкурентних переваг.

 

«Навчання для компанії, яка є лідером у своїй  галузі, – це як їзда на велосипеді, - порівнює Руслан Лемещук. -  Щоб втримати темп, рівновагу, потрібно постійно рухатися. Необхідно комплексно управляти знаннями,  безперервно вдосконалювати людей та компанію, невпинно запроваджувати передові досвіди та навики, застосовувати інноваційні методи навчання». Він переконаний, що сьогодні без регулярного й ефективного навчання своєї команди жоден бізнес не зможе досягти рівня   високоефективної організації (HPO – за західною термінологію).

 

HPO – це організації, які стабільно демонструють високі результати, незалежно від обставин та викликів. Мережа АЗК «ОККО», як повідомив Руслан Лемещук, другий рік поспіль керується принципами  HPO у сфері HR, і першими результатами цієї практики готова ділитися з колегами.

 

HR Wisdom Summit –  авторитетний в Україні форум топ-менеджерів та експертів з підбору персоналу, який організовує видавнича група Ekonomika Communication Hub і портал Delo.UA.  Цього року участь у заході взяло  понад 200 учасників, а модераторами на ньому виступали HR- керівники найбільших українських  компаній.

 

HRWS

Поділитись