Водій «ОККО» переміг у змаганнях з економічного водіння Volvo Trucks у Львові
08.08.2014

Водій «ОККО» переміг у змаганнях з економічного водіння Volvo Trucks у Львові

Львівський регіональний етап міжнародних змагань Volvo Trucks з паливної економічності  виграв працівник мережі АЗК «ОККО», водій паливовоза Олег Хомець. Він проїхав заданий маршрут з витратами 26,99 літрів пального на 100 кілометрів, що більш як на 1 літр краще від показника суперника, котрий зайняв друге місце.

Усього у львівському етапі змагань брало участь 12 водіїв.  Перед ними стояло завдання -  подолати шлях зі села Малехів до міста Винники із найменшою витратою пального, на середній швидкості, з дотриманням усіх правил безпечного водіння. Змагання проходили на сідельному тягачу Volvo FH з нового модельного ряду Volvo Trucks в автопоїзді із вантажем вагою 21 тонна. Результати аналізував інструктор Volvo Trucks з ефективного водіння, спираючись на дані транспортно-інформаційної системи Dynafleet.

За словами Олега Хомця, перемогти на змаганнях йому допоміг великий водійський стаж і досвід їзди з автоматичними коробками передач, а також висока функціональність самого автомобіля. «Завдяки новинкам і використанню передових технологій машина дуже легка в управлінні. Вона так би мовити з півслова розуміє водія і дає змогу застосувати усі набуті навики та досвід», — ділиться враженнями Олег Хомець.

Важливою передумовою цієї перемоги стало й те, що у мережі АЗК «ОККО» постійно приділяють увагу принципам економічного водіння, проводячи відповідні тренінги для водіїв й інформаційні кампанії для клієнтів. При оновленні автопарку для компанії одним з ключових критеріїв відбору є економічні й екологічні характеристики машин.

Тепер Олег Хомець братиме участь у всеукраїнському фіналі змагань Volvo Trucks з паливної економічності, що відбудеться 16 серпня у Києві.  У  разі перемоги  він зможе продемонструвати свою майстерність уже під час  міжнародного суперфіналу 19 вересня у шведському місті Ґетеборг.

Поділитись